Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Człowiek poszukiwany
#1
Hej, jak sugeruje tytuł (albo i nie Big Grin ) chętnie poznam ludzi. Sprawa wygląda tak: zakopałam się w samotności, ale małymi krokami próbuję otwierać się na innych. Jeśli jest tu obecny ktoś w podobnej sytuacji lub ktoś kto zwyczajnie akurat ma chęci skrobnąć mejla to zapraszam do kontaktu. Mieszkam w woj. podlaskim, ale wychodzę z założenia, że popisać można z każdego miejsca w Pl Wink
buka.12@wp.pl

Pzdr
#2
Jak dla mnie zdecydowanie za mało (nic) napisałaś o sobie. Jakie tematy rozmów cię interesują, jakie masz zainteresowania, czy osoby z konkretnego przedziału wiekowego preferujesz, czy chodzi ci o konkretną płeć korespondentów itd.
Dodam, że sam fakt samotności nie jest niczym złym. Ja jestem sama od wielu lat i absolutnie nie chcę, ani nigdy nie chciałam tego zmieniać. Koresponduję z kilkoma osobami, które poznałam właśnie w sieci. Osoby o podobnych zainteresowaniach, płci obojga, przedział wiekowy ogromny. Ale tu wystąpil taki czynnik: osoby te poznałam i one mnie własnie na forach, na grupach zainteresowań, hobbystycznych i po prostu lubimy się na odległość, chociaż nigdy nie spotkaliśmy się, ani się nie spotkamy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w wychodzeniu z samotności, skoro tego właśnie pragniesz i potrzebujesz.
#3
Też uważam, że za mało napisałaś, Julko. Nie wiadomo, czy to ogłoszenie matrymonialne, czy chodzi Ci wyłącznie o poznanie ludzi z Polski?
Szczerze mówiąc to jestem dość sceptycznie nastawiony do znajomości na odległość. Pogadać można, ale bez osobistych szczegółów. (bo po co?) Shy
Trochę ubolewam, że nie ma we mnie takiej otwartości, jaką bym chciał posiadać, no ale cóż. Takie życie.
#4
Wiele kobiet tak robi. Ma swoje osobiste problemy i szuka naiwnych, którzy poświęcać im będą czas poprzez internet. Wielu mężczyzn opacznie to rozumie i liczą na poznanie się na żywo, co może trwać miesiącami albo latami i tacy naiwni mężczyźni tracą lata życia. Odradzam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości