Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charyzmatycy KK
#1
Wstawiam tylko po to, aby było. Mnie to przerażą, straszne, instytucjonalne i nieludzkie.
Ewangelia sukcesu, ewangelia charyzmatów, ewangelia zboczeńców.
Ciekawe czy ktoś z tych ludzi przejmuje się gorszeniem maluczkich i kamieniem u szyi.
Koszmar, to do czego może doprowadzić wiara to koszmar
https://wiez.pl/wp-content/uploads/2021/...skiego.pdf
#2
260 stron raportu? No dobrze, jest co czytać, ale przydałby się jakiś skrót, streszczenie i wnioski.
Jakby ktoś przeczytał całość i napisał skrót, to by było pożyteczne i bym był dźwięczny.
#3
(2021-09-17, 11:03 PM)Martin napisał(a): 260 stron raportu? No dobrze, jest co czytać, ale przydałby się jakiś skrót, streszczenie i wnioski.
Jakby ktoś przeczytał całość i napisał skrót, to by było pożyteczne i bym był dźwięczny.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pedofili...-m/2sgp2gy
#4
(2021-09-17, 11:03 PM)Martin napisał(a): 260 stron raportu? No dobrze, jest co czytać, ale przydałby się jakiś skrót, streszczenie i wnioski.
Jakby ktoś przeczytał całość i napisał skrót, to by było pożyteczne i bym był dźwięczny.

Najlepsze skróty na bryyyyk.pl, albo podobnym
A jak chcesz sobie wyrobić opinię i mniej więcej zapoznać z tematem to jednak proponuje lekturę. Dosyć solidnie udokumentowana
Czytanie wzbogaca, wiem, że wiesz i nie wiem po co ci skrótWink 260 stron to mniej niż czyta za życia przeciętny Polak więc promujmy czytanie, a nie bryki.
A temat wart zgłębienia, choćby dlatego, aby wystrzegać się zboczeńców od boga, Boga, Jezusa itp. bo historia choć okropna, ale nieodosobniona w historii. Nawet więcej, im człowiek bardziej się zagłębia, tym takie historie stają się chlebem powszednim
#5
(2021-09-16, 10:51 PM)Gerald napisał(a): Wstawiam tylko po to, aby było. Mnie to przerażą, straszne, instytucjonalne i nieludzkie.
Ewangelia sukcesu, ewangelia charyzmatów, ewangelia zboczeńców.
Ciekawe czy ktoś z tych ludzi przejmuje się gorszeniem maluczkich i kamieniem u szyi.
Koszmar, to do czego może doprowadzić wiara to koszmar
https://wiez.pl/wp-content/uploads/2021/...skiego.pdf

Jeśli autorem jest Terlikowski, to wiadomo czego się spodziewać. Na szczęście nie ma już inkwizycji, bo niekatolicy trafili by na stos. A jedynie pan Terlikowski wie co jest dobre a co złe.
Moje Gry Planszowe dla dzieci. Czasopismo dla dzieci.
#6
(2022-01-01, 03:14 PM)MarDeb napisał(a): Jeśli autorem jest Terlikowski, to wiadomo czego się spodziewać. Na szczęście nie ma już inkwizycji, bo niekatolicy trafili by na stos. A jedynie pan Terlikowski wie co jest dobre a co złe.


Czyli czego się spodziewać?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości