Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13 rozdział listu do Rzymian czyli o posłuszeństwie władzy
#4
Można być zszokowanym bo to oznacza również, że Hitler, Stalin, Napoleon, Castro, Kim Ir Sen, Kim Dzongi i temu podobne misie też mieli władzę od Boga.

Tylko, że jak się zagłębić w to co mówił sam Jezus, to jest wiele więcej "szoków"

"Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb. A Ja wam powiadam: Nie opierajcie się złu"(por. Mt 5,30–39)
Łoot? Ja przecież muszę walczyć w imię dobra....!

"Jeśli cię ktoś uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi" (Mt 5,39)
Jak to???? Kochom Cię Jezu, co okazuję w niedzielę i święta i nawet żonę już rzadziej leję bo miłość mam, ale trochę przeginasz, jestem co prawda pacyfistą, dopóty, dopóki nie dostanę w ryj, bo jak dostanę.... to mam scyzor. Tak tylko,na wszelki wypadek


"Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz" (Mt 5,40)
Ja lubię swoją kurtkę, skórzaną, brązową. Nie oddam!!!

"Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące" (Mt 5,41)
Że co? Nie chce mi się łazić, stary jestem i nogi mnie boląWink


"Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie" (Mt 5,41)

"Daj każdemu, kto cię prosi, a nie dopominaj się zwrotu od tego, który bierze twoje... Jeżeli pożyczek udzielacie tym, od których spodziewacie się zwrotu, cóż w tym nadzwyczajnego!? "(por. Łk 6,30.34

Szok, mam się nie upominać?! Chyba się pomylił czy coś.....Tak,tak, na pewno źle przetłumaczyli, ja wiem lepiej co chciał powiedzieć..Chciał z pewnością powiedzieć,że muszę dopytać na co prosi (bo przecież przepije, łajza jedna), a jak mu nie dam to mu zdrowie uratuję i życie i wątrobę i w ogóle. Nie dam, kurde, nie dam, co go będę truł i utwierdzał w alkoholizmie.
Kocham Cię Jezu,jesteś moim Panem, ale JA wiem lepiej!


Ale to zdaje się wyjaśniać wszystkie wątpliwościWink:

"Wy natomiast miłujcie waszych nieprzyjaciół, czyńcie dobrze i pożyczajcie, niczego się za to nie spodziewając. A wasza nagroda będzie wielka, i będziecie synami Najwyższego; ponieważ On jest dobry dla niewdzięcznych i złych. 36 Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny". Łk 6,35.36

Każda władza pochodzi od Boga.
Kropka
Władza twoich rodziców, władza twojego szefa, władza szefa, twojego szefa też pochodzi od Boga. Wiem, wiem, wkurzająceWink
Chrześcijanie są z Boga, chrześcijan władza ziemska dotyczy, ale nie absorbuje za bardzo, bo chrześcijanie mają swojego władcę, a to co tutaj, to tylko, to co tutaj, przejściówka.
A ziemianie niech bawią się dobrze, mają krótki czas na zabawę ,nie to co ChrystianieWink

Takie sobie mam przekonanie...


Wiadomości w tym wątku
RE: 13 rozdział listu do Rzymian czyli o posłuszeństwie władzy - przez Gerald - 2016-02-06, 08:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości