Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kwiatki" chrześcijańskich tłumaczeń Biblii.
#63
@MbS
@mateusz
Nie upieram się, że list ten napisał Paweł. Uważam go za cenny, bez względu na to, kto go napisał.
Wydaje mi się, że Paweł, miał jakiś taki specyficzny styl "przywołującego do porządku"wydaje mi się, że jest wyczuwalny też w liście do Hebrajczyków, ale jest to moje osobiste odczucie. Nie będę spierał się z Waszymi konkretnymi argumentami - dają do myślenia -  i nie będę nikogo na siłę przekonywał. Nie jest to aż tak istotne by się o to spierać. Możliwe, że macie racje.
@piotrz
Dużo napisałeś, ale przeczytałem pierwsze zdanie...
Straciłem zapał, bo na taki wstęp może pozwolić sobie ktoś mający autorytet jak np Paweł lub ktoś charakteryzujący się niewymuszonym poczuciem chumoru. 
W tekście kogoś, kto wkleja linki pełne nienawiści i oskarżeń brzmi takie coś - najdelikatniej mówiąc - szyderczo, albo dziwnie.
Zmusiłem się do przeczytania ostatniego zdania, bo przecież niektórzy lepiej kończą niż zaczynają i ...
Odpuściłem sobie czytanie reszty bez najmniejszego żalu.


Wiadomości w tym wątku
RE: "Kwiatki" chrześcijańskich tłumaczeń Biblii. - przez danielq - 2016-07-11, 11:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości