Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Byli Świadkowie Jehowy krytykują Pedofilię
#11
(2017-06-29, 05:03 PM)joann071 napisał(a): Konq ja nie twierdzę, że tylko u świadków jest pedofilia. Napisałam  czego słuchałam. Martin mi odpowiedział i tyle. Pozdrawiam serdecznie.

Ja też nigdzie nie napisałem, że tak napisałaś. Odniosłem się tylko do całej sytuacji. Według mnie ludzie, którzy nawet nie próbują czegoś zmienić, tracą możliwość komentowania całego wydarzenia. Niestety dla internetów, pełno jest takich zwierzeń, które są według mnie marną próbą usprawiedliwienia swojej przeszłości. Nie dotyczy to tylko ŚJ, znam wielu ludzi choćby z kręgów KrK, którzy zmieniając wiarę nagle zaczęli tłumaczyć się tym jaki to Kościół Katolicki jest bee.

Sam osobiście ani ŚJ nie bronię, ani specjalnie za nimi nie przepadam. Znam jednak oficjalne złożenia ich wiary i wiem, że ani nie ma w nich tolerancji dla pedofilii, ani pozwolenia na jakieś nieformalne kręgi władzy. Jeśli tak jest to oznacza, że wierzący występują przeciwko założeniom swojej wiary i to już powinien być sygnał do opuszczenia takiej organizacji, a nie dopiero jakaś medialna afera. Z tego co jednak widzę to sporo osób jest w takich grupach tylko dla sławy, a jak na tej pojawia się rysa to uciekają w popłochu.


Wiadomości w tym wątku
RE: Byli Świadkowie Jehowy krytykują Pedofilię - przez Konq - 2017-06-30, 10:56 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości