Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald
#14
(2017-07-11, 10:58 AM)Konq napisał(a): A tak nawiasem, może ktoś mi odpowie, dlaczego Jezus tak nienawidził tych Faryzeuszy. Jeśli ja bym pisał takie rzeczy o kimś z tego forum, to na pewno doczekałbym się bana.

Jak wspomniał Przemeks to nie była nienawiść.
Ja rozumiem to tak, że wg Jezusa faryzeusze czy uczeni w piśmie mieli by lampą i światłem dla maluczkich, a byli hipokrytami w swoim zachowaniu, podobnie zresztą, jak wielu chrześcijan obecnie, włącznie ze mną i Jezus obłudę im wytykał. 
Joann007 napisał(a):Mam pytanie: A co jest złego w uczuciach religijnych? 
Moim zdaniem, gdyby Martin bał się, ze ludzie będą tracić swoją wiarę, nie założyłby Odwyku..,
Ciebie to nie dotyka - Gerald, bo masz inne spojrzenie, albo bliski Ci jest światopogląd Eli... Albo jeszcze odmienne masz przekonania...
1 Uczucia religijne są źródłem wojen
2. Martin założył Odwyk, aby ludzi przyciągać do Jezusa. Eli w tym przeszkadza
3. Mam inne spojrzenie. Mnie interesuje sprawiedliwość i bardzo chciałbym, aby mierzyć wszystkich miarą utrzęsioną, a nie miarą emocji

(2017-07-11, 08:42 PM)Eliahu napisał(a):
Cytat:w każdym środowisku są ludzie, którzy wyszukują głupie linki na innych. Nie jesteś dzieckiem, by tego nie wiedzieć...
Ja to wiem. Tylko nie wiem dlaczego potępia się mnie a nikt jej nie potępił
Ja potępiłem. Może nie tyle potępiłem, bo potępiać nie mogę co zwróciłem uwagę, aby takich linków nie wrzucać bo to zwykłe gupoty i sianie nienawiści.
Jedna z dziewczyn wrzucała, a druga jej broniła a bana dostał tylko Eli. Chrześcijańska sprawiedliwość. Ech
Zresztą później wyprodukował filmik na ten temat na YT.
Cytat:[quote pid='5615' dateline='1499798562']
 Czy mówienie komuś, że wewnątrz jest pełen wszelkiego plugastwa jest wyrazem miłości? Nazywanie narodów plemionami żmijowymi jest czym? Serio pytam

[/quote]

Jezus nie nazywał tak "narody". Jezus nazywał tak konkretne grupy społeczne, które Jego zdaniem nie spełniały oczekiwań Boga i zadań na nich nałożonych.

Reasumując, ja widzę to tak, że my chrześcijanie mamy wdrukowany obraz Żyda i obraz ewolucji. Mamy wdrukowany zły obraz, wypaczony obraz , a Eliahu i Koniq są tu po to, aby krzywe linie prostować.
I bardzo dobrze że są i bardzo dobrze , że prostują.
Bo właśnie mity, plotki i oszczerstwa prowadzą do tego w czym chrześcijanie nie powinni uczestniczyć.


Wiadomości w tym wątku
Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez joann071 - 2017-07-10, 02:31 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 02:16 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 10:58 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Gerald - 2017-07-12, 04:43 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 11:54 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 03:34 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-20, 03:53 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-21, 05:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości