Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw.
#31
(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): Może się więc urodzić mężczyzna (XY) z ciałem kobiety i kobieta (XX) z ciałem mężczyzny. Ba, mogą się nawet pojawić przypadki XXY, XYY i cała masa kombinacji tych chromosomów. Daje to bardzo dużą liczbę "inności" i wbrew pozorom nie są to odosobnione przypadki."

1.Znasz kogoś takiego czy znowu podpierasz sie badaniami?

Podałem ci link do filmu, gdzie przedstawia się taka osoba. Jeśli wierzyć statystykom to takich ludzi na ziemi jest tyle co ludzi w Rosji i tu chodzi tylko o przypadki znane medycynie, wielu ludzi nie jest nawet świadomych tego że mają inną płeć.

(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): Idealnie swoim postem wkomponowujesz sie w ideologie która ma swój poczatek w Niemczech. Czyli możliwość decydowania o swojej płci.

Skoro nikt nie ma nic przeciwko temu, żebym sobie zmienił operacyjnie kształt nosa, albo obciął napletek, to dlaczego nie można mi zmienić płci? Zresztą czytanie ze zrozumieniem się kłania - skoro napisałem, że nasza płeć zależy od genetyki, której zmienić nie można, to dlaczego piszesz, że wpisuje się to w ideologię zmiany płci? Jak dla mnie to wręcz przeczy tej ideologii.

(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): 2.A czy jestes wstanie stwierdzic ze nie spowodowalo to nastepstw?

Skoro statystycznie nie zwiększa to ilości przypadków homoseksualizmu w danym państwie i nie wprowadza nowych patologii z tym związanych to NIE POWODUJE NASTĘPSTW.

(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): I druga sprawa. Skoro ktoś wedlug Twojej teorii rodzi sie homoseksualista, to skad w nim potrzeba posiadania dzieci? Mowie o  parach gejów którzy ta dziecko chcą adoptować??

Bo posiadanie dzieci, a wychowywanie dzieci to dwie różne sprawy. Inna sprawa, że nigdzie nie twierdziłem, że ktoś rodzi się homoseksualistą. Możesz urodzić się z taką predyspozycją, ale o tym czy taki się staniesz decydują czynniki środowiskowe.

(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): Zreszta porownywanie zwierzat do ludzi jest niesmaczne. To ze bakterie tak robia to nie znaczy ze powinny robic tak ludzie.

Cieszę się, ze to zrozumiałeś. Mam nadzieję, że nie będziesz już więcej stosował takich porównań.

(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): Dalej nie chce mi.sie tego komentowac. Podpierasz sie teoria ewolucji i z niej czerpiesz kontrargumenty, zapominając ze jest to tylko teoria. Czyli juz z zalozenia na Twoje argumenty trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Z samej defincji.

Tak samo jak Teoria Heliocentryczna, czy Teoria Grawitacji to też z definicji tylko teorie. ŻADNA teoria nie jest faktem. Teoria to wytłumaczenie faktów, a nie fakt sam w sobie. Teoria Ewolucji tłumaczy jak zmieniają się gatunki pod wpływem doboru naturalnego. Dobór naturalny do obserwowalny fakt, zmienianie się się genetyki organizmów w kolejnych pokoleniach to kolejny fakt. Teoria Ewolucji tłumaczy tylko jaki mechanizm powstanie jak połączymy te dwa FAKTY.

(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): A co do rycerskosci wobec kobiet. W terminologii PUA nazywa sie to biale rycerstwo.
Rycerstwo wobec kobiet to papka która wtlaczano nam poprzez bajki w dziecinstwie. Ty jesteś tego efektem. Zresztą w dobie dzisiejszych czasów kobiety mogly by sie czuc dyskryminowane z tego powodu.

Znajomy chcial byc rycerzem dla pewnej Norweżki. Chcial jej pomoc wnieść na górę karton. Norweżka mimo ze nie dawala sobie rady poskarzyla sie do szefa ze Polak ja dyskryminuja poprzez chęć jej pomocy.

Wiesz jest różnica jak komuś powiesz "Daj ci pomogę, bo ty jesteś za cienki do tego.", a "Czy mogę ci w tym pomóc?". Może więc znajomy powinien zastanowić się czy to nie jego podejście jest temu winne. Wszystko jest kwestią niuansów. Osoby niewidome strasznie nie lubią jak ktoś im pomaga. W większości przypadków osoby takie, chcące przeprowadzić taką osobę przez ulicę, łapią niewidomego za ramię nie zdając sobie sprawy, że wytrącają go z równowagi i powodują, że osoba taka traci w ten sposób orientację w przestrzeni, której nauczyła się na pamięć. To tak jakbyś chciał przeprowadzić kobietę przez jezdnię, ona by się zgodziła, a ty byś wziął ją na ręce i przeniósł. Z drugiej strony osoby niewidome oczekują, ze osoba im pomagająca po prostu wystawi ramię, za które osoba niewidoma sama chwyci. W tym momencie może jednak ją spotkać małe macanko kiedy niewidomy będzie szukał ramienia i tu też może pojawić się dyskomfort. Jak więc widzisz - pomagać trzeba umić!

(2020-02-06, 12:49 PM)Bastek napisał(a): Masz to swoje rycerstwo w praktyce.
Podobnie ma się z byciem gentlemanem. Termin ten został wymyślony przez francuskich blaznow chcąc sie przypodobać kobiecie.


Kobiety nie cenia takich rzeczy w mężczyznach. Bo to co kobieta mówi, a robi i co ją pociąga to kompletnie inne rzeczy.

Już miałem tu coś napisać, ale powiem tylko: Powodzenia! Przyda ci się.


Wiadomości w tym wątku
RE: Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw. - przez Konq - 2020-02-06, 02:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości