Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List do Rzymian O sercu które przyjmuje wiarę.
#1
Hej, w Liście do Rzymian jest napisane mniej więcej tak(w zależności od tłumaczenia)

8 Ale cóż mówi: Słowo to jest blisko ciebie, na twoich ustach i w sercu twoim. Ale jest to słowo wiary, którą głosimy.
9 Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie.
10 Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. 

Jak, przyjąć wiarę do serca. Słowo Boże jako tekst spisany który dziś znamy jako Biblia dzięki pierwszemu wątkowi jaki tutaj założyłem utwierdził mnie w jego niezwykłości. 
To jednak za mało. Ustami wyznać to nie problem, ale o co chodzi z "wiarą w sercu". 
Jak się przyjmuje. Może jakaś modlitwa, lub do kogo taką modlitwę kierować przed przystąpieniem do czytania Biblii.

Być może też ja to biorę zbyt szczegółowo, bo praktycznie tak  jest z każdą rzeczą z jaką mam styczność.
Nie bardzo wyobrażam sobie, że wiara przyjęta w sercu byłaby na drugim miejscu lub byłoby nawet lekko nie szczerze względem Boga.


Wiadomości w tym wątku
List do Rzymian O sercu które przyjmuje wiarę. - przez JeszczeNieChrzescijanin - 2021-02-20, 11:19 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości