Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Kor 2
#3
(2021-03-06, 07:01 AM)Przemeks napisał(a): 14 Człowiek zmysłowy bowiem nie pojmuje tego, co jest z Bożego Ducha. Głupstwem mu się to wydaje i nie może tego poznać, bo tylko duchem można to rozsądzić. 15 Człowiek zaś duchowy rozsądza wszystko, lecz sam przez nikogo nie jest sądzony.

Cześć. Lektura tego fragmentu listu skłania mnie do stwierdzenia, że może on stać się dla pewnych ludzi, którzy myślą o sobie że są "duchowi", pretekstem do tego, aby unikać odpowiedzialności za swoje poczynania. Bo jeśli taki jegomość stwierdzi sobie, że jest człowiekiem duchowym, to może próbować podpierać się tym fragmentem aby siebie usprawiedliwiać (a innych uznawać za zmysłowych). Czy ktoś ma inne zdanie na ten temat?

Nie wiem jak jest po nawróceniu ale na ludzki sposób, może tak się stać. W końcu żadna kara mnie nie dotyczy, ale z drugiej strony od wiary też można odpaść.
Takie bycie, też odrzuca innych od Chrześcijaństwa, ja wiem nie każdy prezes firmy to janusz biznesu ale często tak jest, że na podstawie jednej osoby ocenia się całość np: zgromadzenia.


Wiadomości w tym wątku
1 Kor 2 - przez Przemeks - 2021-03-06, 07:01 AM
RE: 1 Kor 2 - przez Eliahu - 2021-03-06, 09:22 PM
RE: 1 Kor 2 - przez JeszczeNieChrzescijanin - 2021-03-06, 11:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości