Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym
#51
Księga Rodzaju 18,11-15

"A Abraham i Sara byli starzy, w podeszłym wieku" Czyli Abraham miał sto lat, a żona Abrahama, Sara miała dziewięćdziesiąt lat (Rdz.17,17) Oboje byli bardzo starzy w podeszłym wieku "Ustało zaś już u Sary to, co zwykle bywa u kobiet" Czyli ustało już u Sary z powodu podeszłego wieku, funkcjonowanie ukształtowanego wewnętrznie rodzaju informacji do rozradzania się, co zwykle funkcjonuje u młodych kobiet - rodzaj informacji "Toteż roześmiała się Sara sama do siebie, mówiąc:" Czyli toteż podsłuchane słowa - nośniki rodzaju informacji "Na pewno wrócę do ciebie za rok lunarny o tym samym czasie roku lunarnego, a wtedy żona twoja Sara będzie miała syna (Rdz.18,10) Były wewnętrzną - duchową emocją Sary mowy słów: "Teraz, gdy się zestarzałam, mam tej rozkoszy zażywać ! I pan mój jest stary !" Czyli Sary mowy słowa są: roszczeniowo - pretensjonalnym narzekaniem, i niemocy. Falowe nośniki informacji zamieszczone w trzech wymiarach "Na to rzekł Pan do Abrahama:" Czyli na tą wewnętrzną - duchową emocję mowy słów Sary, rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Wszechmogącego do Abrahama "Dlaczego to roześmiała się Sara, mówiąc: Czyżbym naprawdę mogła jeszcze rodzić, gdy się zestarzałam ?" Czyli dlaczego te podsłuchane słowa - nośniki rodzaju informacji "Na pewno wrócę do ciebie za rok lunarny o tym samym czasie roku lunarnego, a wtedy żona twoja Sara będzie miała syna" (Rdz.18,10) Były wewnętrzną - duchową emocją Sary mowy słów: Wątpliwości w ich prawdziwość, że może jeszcze rodzić, gdy się zestarzała "Czy jest cokolwiek niemożliwego dla Pana ?" Czyli nie ma niczego niemożliwego dla słowa - nośnika rodzaju informacji Boga Wszechmogącego "W oznaczonym czasie za rok (lunarny) wrócę do ciebie, a Sara będzie miała syna" Czyli Boga Wszechmogącego mowa słów - nośnika rodzaju informacji zamieszczonego w trzech wymiarach (Rdz.17,21; 18,10) "Wtedy Sara zaparła się, mówiąc:" Czyli wtedy Sara zaparła się, wewnętrznych - duchowych emocji mowy słów, mówiąc: "Nie śmiałam się, bo się bała" Czyli zaprzeczyła wewnętrznym - duchowym emocjom mowy słów - falowych nośników informacji w trzech wymiarach, bo się bała tych wewnętrznych - duchowych emocji mowy słów "Ale On rzekł: Nie prawda, śmiałaś się" Czyli, ale Wszechmogący rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji do Sary, że mówi nieprawdę, bo zaprzecza wewnętrznym - duchowym emocjom mowy słów - falowych nośników informacji zamieszczonych w trzech wymiarach. Czyli analogicznie do każdego z nas, że zaprzeć się nie możemy. Naszych wewnętrznych - duchowych emocji mowy słów - falowych nośników informacji zamieszczonych w trzech wymiarach (Rdz.18,11-15)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Wiadomości w tym wątku
RE: Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym - przez wiktorio12 - 2022-05-06, 10:15 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości