Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bog jest sadystą.i do tego samolubem
#32
Eliahu uważam że Bóg ma kontrolę nad wszytkim ale w swerze duchowej odbywa się zaciekła walka pomiedzy aniołami Boga a upadłymi aniołami, zwierzchnościami niebiańskimi które są właśnie źrudłem kłopotów ludzi, człowieka. Nie jest to chrześcijański koncept jak ciągle od Ciebie słyszę, w rzydowskiej przecież Księdze Daniela 10:13 czytamy co powiedział anioł do Daniela:
"Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał, jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego"
w dalszych wersetach dodaje:
"Czy wiesz, dlaczego przyszedłem do ciebie? Lecz teraz muszę wrócić, aby walczyć z księciem anielskim perskim, a gdy wyruszę do boju, oto zjawi się książę anielski grecki.
Doprawdy! Oznajmię ci, co jest napisane w księdze prawdy. I nie ma ani jednego, kto by mężnie stał po mojej stronie przeciwko nim, oprócz Michała, waszego księcia anielskiego."
Jak widać istnieją aniołowie zbuntowani przeciwko Bogu, którzy są władcami całych narodów, można powiedzieć że sa tam armie i cała chierarchia. Istnieją potężne siły na niebie, na Ziemi i pod nią które chcą nas zniszczyć i odwieść od Boga, jest to wojna o rząd dusz.


Wiadomości w tym wątku
Bog jest sadystą.i do tego samolubem - przez bartek164 - 2016-05-20, 12:27 AM
RE: Bog jest sadystą.i do tego samolubem ? PS.to nie pytanie ,chyba - przez Owsky - 2016-05-24, 12:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości