Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak Bóg jest dobry, to czemu jest piekło?
#27
Cytat:Martin
Nie wiem skąd ta moda się wzięła na ignorowanie istnienia piekła.

To raczej nie moda, a na pewno nie ignorowanie. W przypadku wielu ludzi to zwykła ludzka empatia.
Znam sporo ludzi, którzy żyją sobie godnie, ale Jezusa nie przyjmują, bo nie chcą
Zawsze można powiedzieć, że mają wybór.
Tak,  mają i wybierają

Znam ich i lubię i robi się człowiekowi jakoś tak straszno, źle i cholernie smutno, jak sobie pomyśli, że doktryna " nie przyjmujesz to się smażysz" ma ich spotkać
Przyjęcie Jezusa lub nie, ma być wyznacznikiem tego czy ktoś się będzie smażył wieczność czy też nie?
A nie jego życie i to co robił i jak się zachowywał?
Hmmmm
Fakt, Bóg zrobi co zechce ze swoim stworzeniem, ale ja mam taką nadzieję, że Jezus najbardziej potrzebny jest tym, którzy całe życie mocno grzeszyli i potrzebują zmycia brudu swoich uczynków i tylko przyjęcie Jezusa da im możliwość zbawienia
A jak ktoś żył godnie i starał się nie robić ludziom krzywdy i ludziom pomagał, to znajdzie łaskę w oczach Boga
Ja mam taką nadzieję, a Jezus mówił:

Widząc to, faryzeusze mówili do Jego uczniów: "Dlaczego wasz Nauczyciel jada wspólnie z celnikami i grzesznikami?" 12 On usłyszawszy to, rzekł: "Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. 13 Idźcie i starajcie się zrozumieć, co znaczy: Chcę raczej miłosierdzia niż ofiary. Bo nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników". Mateusza 9

I taką też se mam nadzieję


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak Bóg jest dobry, to czemu jest piekło? - przez Gerald - 2016-06-04, 05:59 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości