Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa
#24
(2016-07-05, 11:37 AM)Młodszy brat Szefa napisał(a): (...)
"Wtedy Jahwe rzekł: Duch mój nie może zawsze pozostawać w człowieku, gdyż jest on istotą cielesną; niech więc żyje [tylko] sto dwadzieścia lat." (Rdz 6:3)
A przez kolejny 1000 lat wszyscy żyli dłużej niż 120 lat.
(...)

Każdy żył dłużej niż 120 lat, ale każdy żył krócej niż poprzednik. A jak przeprowadzisz analizę długości ich życia to okazuje się, że zmienia się ono w myśl zależności A + B * (1-exp (-t/T)) gdzie to A to właśnie jest to 120 lat.

Sylwek niedawno liczył dla mnie jakie jest prawdopodobieństwo takiej hipotezy i wychodziło coś powyżej 90% .... i problem ze mną jest tylko taki, że tych jego wyliczeń jeszcze nie zmieniłem w jakiś budujący artykuł. Ale może to kiedyś zrobię.

Ale wniosek jest taki: Bóg zmienił warunki życia na ziemi, a system (organizm ludzki) dopasowywał się do nowych warunków tak jak każdy układ fizyczny (jak rozładowywanie kondensatora, albo wylewanie się wody z wanny).

W.


Wiadomości w tym wątku
RE: Tajemny plan, czyli biblijna teoria spiskowa - przez Wojciech Apel - 2017-06-27, 05:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości