Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego Judasz byl takim grzesznikiem ?
#21
Szatan jest ojcem kłamstwa - tak mówi Jezus w Ewangelii Jana. No to czemu demony muszą mówić prawdę? Nie muszą. Mogą kłamać ile wlezie.

A skąd wiesz Bartek, że to mówi demon? Bo się przedstawił jako demon? A jak ja teraz się przedstawię jako demon, to też mi uwierzysz? Pewnie nie. To czemu Anneliese wierzysz?

Ja też umiem robić harczący głos, szczególnie że ostatnio mnie trochę gardło boli. Można się tego też nauczyć, o proszę.
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#22
Gronostaju
 ale to nie o to chodzi czyli mowisz ze egozryzmy i mowiacae w nich demony to tylko fikcja Sad tak mowisz ale to prawda
#23
Ja się tylko zastanawiam, czy w tym konkretnym przypadku to był demon. Bo wiemy, że choroby psychiczne też istnieją i mogą tak przebiegać. A jest w przypadku Anneliese Michel parę rzeczy, które mi się z Biblią nie zgadzają, dlatego mam wątpliwości co do całej sprawy.
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#24
Wydaje mi się, że umknęła Wam jedna istotna sprawa. Rozumny kłamca częściej mówi prawdę niż kłamie, przez co trudniej się zorientować, co jest prawdą, a co fałszem.
„Szlachet­ny człowiek wy­maga od siebie, pros­tak od innych.”
Kong Qiu znany jako Konfucjusz
#25
Jesli Judasz jest w piekle i jest potepiony to....
Do zobaczenia w piekle Smile
#26
A to czemu? Co Cię tak zachęca, żeby zobaczyć jak tam jest? Poza tym są tu tacy, którzy się tam nie wybierają, więc możesz się z nimi nie zobaczyć Wink
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#27
Ty nie masz nic do gadania on cie zkaze i tyle a ty pojdiesz bo nie bedziesz mogl nic wiecej zrobic ...no coz ...nawet nie masz sie co sta
rac bo on wybiera kogo chce aby tam szedl wie ty nie masz nic do gadania
#28
Zasady są jasno ustalone. Bóg nie będzie rzucał monetą ani nikogo nie potępi przez swój kaprys. Jak ktoś będzie w księdze życia, to zostanie zbawiony. Jak nie będzie, to zostanie osądzony ze swoich uczynków. Także jeśli kiedykolwiek zgrzeszyłeś, to powinno Ci zależeć, żeby się znaleźć w księdze życia. W Apokalipsie to jest opisane.

To teraz jak się wpisać do księgi życia? O tym cały Nowy Testament jest. Uwierzyć, że Jezus jest Mesjaszem i oddać mu swoje życie. Stać się jego sługą.

Ciągle piszesz to tu, to tam, że Bóg to taki kapryśny dziad. A to mu się zachce tak, a to inaczej. Co najmniej jakbyś go znał osobiście albo tysiąc książek o nim przeczytał. A tak się składa, że on napisał jedną książkę o sobie. Nazywa się Biblia i domyślam się, że jej nie czytałeś. Ja już sporo przeczytałem i wygląda na to, że Bóg nie jest kapryśnym dziadem. Ustalił zasady i zamierza się ich trzymać. Teraz to przede wszystkim od Ciebie zależy, czy będziesz zbawiony. Więc nie wmawiaj sobie, że możesz robić co chcesz, a Bóg zrobi jak akurat wiatr zawieje. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

I bierz w końcu Nowy Testament i czytaj, jeśli chcesz coś się faktycznie dowiedzieć o Bogu, a nie wierzyć w jakieś bajki.
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#29
Ale ja to widze z autopsi ...jak Judasz jest potepiony to bog jest niesprawiedliwy ....po za tym sam bog zeslal ludzi dobrych aby cierpieli za zlych ..np Jezus nic zlego nie zrobil ale musial cierpiec za innych ....kara bez winy
#30
(2016-06-23, 02:55 PM)bartek164 napisał(a): Ale ja to widze z autopsi ...jak Judasz jest potepiony to bog jest niesprawiedliwy ....po za tym sam bog zeslal ludzi dobrych aby cierpieli za zlych ..np Jezus nic zlego nie zrobil ale musial cierpiec za innych ....kara bez winy

1. Jak Judasz jest potępiony to musiał na to zasłużyć albo jest w piekle z własnej woli.
2. "Dobrzy cierpią za złych" nie wiem skąd to wziąłeś. Przykład Jezusa ?
Jezus dobrowolnie umarł. Dla nas. Aby oczyścić każdego i dać możliwość wejścia do nieba.
    Ludzie źli nie cierpią ? Jak nie na Ziemi to w piekle będą cierpieć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości