Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tożsamość projektanta
#61
(2018-07-29, 11:08 PM)Eliahu napisał(a): Podstawą chrześcijaństwa jest zasada by informacje o Bogu Żydów czerpać zewsząd byle nie od Żydów. Smile

Ok, a słuchaj masz jakieś poszlaki dowodowe by sądzić, że Bóg Żydów jest projektantem wszechświata?

Jeśli tak, to coś na priv lub tutaj podeślesz?
#62
Też chcę wiedzieć, więc proszę o odpowiedź tu. Smile
#63
Wybaczcie ale nie chce mi się pisać tekstu który przeczytają dwie osoby po czym najprawdopodobniej oleją to co napisałem albo przekształci się to w dyskusje "ścianami tekstu" w których w końcu wszyscy się pogubią Smile Nic osobistego ale wiem z doświadczenia, że tak się to kończy.
Ale przesłanki mam. Dość mocne. Nie dowody, ale przesłanki jednak silniejsze niż przedstawia jakakolwiek religia o jakiej słyszałem. Do tego dużo zależy od tego w co wierzy odbiorca, bo inanczej bym to tłumaczył laikowi a inaczej muzułmanowi.
Mam skype: eliahu kugielkopf

I najlepiej dzwonić teraz po w innych godzinach nie mam czasu.
#64
@Eliahu
Rozumiem Cię, ale mimo tego wielka szkoda.
Z ogromnym zainteresowaniem czytam także wątek "Eliahu mówi". Jestem dopiero na stronie 7 i mam głowe pełną pytań. Także ogromnie żałuję, że filmiki tam wstawione są już niedostępne. Póki co, oglądałam wczoraj kilka bieżących z Twojego kanału i jestem pod wrażeniem. Pozytywnym, oczywiście.
Doprawdy, bardzo żałuję, że nie ma już dostępu do początkowych nagrań, bo z dyskusji wynika, że były konkretne tematy.
Swego czasu słuchałam kilkunastu wykładów i nauczań Arnolda Fruchtenbauma. Bardzo mi to pomogło w interpretacji Biblii. Uważam, że bez znajomości realiów Waszego Narodu, bez poznania kultury, obyczajów itd. nam jest bardzo trudno zrozumieć wiele spraw. Wtedy takie kwiatki wychodzą przeróżne.
Nie wiem, może zgodzisz się, abym jakieś pytania sobie spisała i zechcesz się odnieść do tego (oczywiście wszystko na twoich warunkach, dostosuję się, bo jako emerytka mam czas wolny, i jeśli tylko zdrowie pozwala, to nic innego mnie nie ogranicza. Z młodymi i pracującymi, jak Ty, jest inaczej).
Sorki, rozpisałam się, ale po prostu lubię wiedzieć, ciągle szukam prawdy i często zadaję kontrowersyjne pytania, bardzo niewygodne dla chrześcijan. Z tego powodu właściwie nie wiem, gdzie moje miejsce, bo na pewno nie u katolików, ostatnio protestanci heretyczką mnie nazwali i w sumie...kanał, jednym słowem Big Grin Tongue
#65
Prawie codziennie mniej więcej między 16 a 20 "dyżuruję" na Skype.
#66
Nie mam Skypa, bardzo mi spowalniał i zamulał laptopa, nic mi się nie ładowało. Ktoś poradził wywalić program i tak zrobiłam, poprawiło się działanie kompa.
Pomyślę i może "zamontuję" na jakiś czas, a potem znowu wywalę.
W każdym razie dzięki.
#67
Mam jeszcze Google Hangouts - wystarczy mieć maila na gmail.com
#68
Mam jeszcze Google Hangouts - wystarczy mieć maila na gmail.com

No to jest nadzieja, bo założyć konto to nie problem. Pomyślę, ale najpierw uporam się z pytaniami. Ciągle czytam wątki i wypowiedzi. Super jest to forum.
To chyba jakiś cud, że Was znalazłam Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości