Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to prawda, że rabini ogłośili narodziny Mesjasza?
#1
Bo mi się jakoś nie chce w to wierzyć  Huh

https://www.youtube.com/watch?v=dwqmw8Q12lg
#2
Nawet jeżeli to co z tego?

W Jerozolimie jest dużo ludzi którzy podają się za mesjasza i nic się nie dzieje. Pewnie teraz będzie tak samo.
#3
Co jakiś czas pojawia się jakiś Mesjasz wśród Żydów. Znawcy tematu twierdzą, że wydarzenia te są wprost proporcjonalne do kolejnych zapowiedzi końca świata przez Świadków Jehowy.
#4
#5
(2018-08-14, 05:05 PM)Eliahu napisał(a):

Ten film nie jest już dostępny?
#6
dziala?
#7
Działa!
Wielkie dzięki! Super odpowiedź! Smile
#8
(2018-08-14, 01:28 PM)juzek napisał(a): Bo mi się jakoś nie chce w to wierzyć  Huh

Zdrowa reakcja. Nie warto wierzyć każdemu kto coś tam se nagrywa na YT i w pierwszych swoich słowach twierdzi, że robi to dla kasy.
To nieprawdopodobne ilu ludzi nagrywa swoje "mądrości".
Ale bardziej nieprawdopodobne jest to ile osób to ogląda i aprobuje. A tak się dzieje.
Słowa klasyka jak zwykle prorocze
" Dziwny jest ten świat"
A fajne jest to, że ma kto te "objawione" i spiskowe teorie obalać. Z jednej strony szkoda czasu, ale z drugiej strony.... Trzeba  mówić co prawdą jest, a co chwitem reklamowym nastawionym na zbicie kasy od ludzi, którzy lubią płacić pudelkom czyt. wiadomościom plotkarskim
Co kto lubi
#9
No, w końcu coś nagrałeś leniu. Wink
Naprawdę nie widzisz, jakie to potrzebne?
Naprawdę przejmujesz się mesjanistami czy po prostu wolisz swoje dobre samopoczucie?
Wiesz, że ja nie przyjmuję wymówek
To jak jest?
Pytanie retoryczne
#10
I ja przyłączę się do podziękowań dla Eliahu za wyjaśnienie. Także "wołam" o kolejne filmiki.
O tej sprawie również czytałam, ale wtedy nie znałam jeszcze tego forum i nie miałam kogo zapytać. A tu ... proszę: mam wyjaśnienie.
Dzięki wielkie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości