Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$no_voting_permission - Line: 634 - File: showthread.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 634 errorHandler->error_callback




Ankieta: Co zrobić z forum?
Ocalmy stary świat!
0%
0 0%
Budujmy nowy świat po potopie!
100.00%
11 100.00%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potop
#1
Co się stało?

Forum dotknął potop. Możecie o tym przeczytać tutaj.
Istny potop.
Jedyne co ocalało to dane z maja 2012. Ale była wtedy stara wersja forum a przynajmniej połowa zawartości to jest spam. Pamiętam ile czasy wtedy straciłem, żeby wyczyścić ten spam.

Nowych danych z forum nie ustało mi się jak dotąd odzyskać. Jeszcze się nie poddaje, ale szanse są marne.

No więc pozostaje pytanie: czy próbować odzyskiwać forum z 2012 roku czy zaczynamy budować świat po potopie?
#2
Budujmy. Mogę jakoś pomóc?
#3
O jo joj! A już tak dobrą (wzbudzająca zazdrość) reputację miałem!

I gdzież są moje prywatne wiadomości w których Gerald jedzie mnie jak BS?

Ale w sumie są też plusy: będzie można śmiało pisać bez obawy, że się powtarzam Smile
#4
(2015-03-17, 08:58 AM)Powała napisał(a): O jo joj! A już tak dobrą (wzbudzająca zazdrość) reputację miałem!

I gdzież są moje prywatne wiadomości w których Gerald jedzie mnie jak BS?

Ale w sumie są też plusy: będzie można śmiało pisać bez obawy, że się powtarzam Smile
Huehuehue
Nic się nie martw Powała
Zbuduję Ci taką reputację, że kolejne pokolenia będą o Tobie pisać książki i żaden Izmael Ci już nie pozazdrościWink




Ale co to jest BS?

 Kto tu kogo jedzie Cool?
#5
(2015-03-17, 10:56 AM)Gerald napisał(a): Ale co to jest BS?

 Kto tu kogo jedzie Cool?

BS to "nieokreślonego koloru samica psa".
#6
Niedawno odkryłem Odwyk i forum, Odwyk już przesłuchałem a z forum będę na bieżąco Smile nie musze wracać dziesiatki stron wstecz. Zawsze jest jakiś pozytyw w "nieszczęściu" Wink
Budujmy nowe...
#7
O! A to zaskoczenie, wszyscy jak dotąd wolą nowe.

To muszę pomyśleć czy nie podzielić wszystkiego jakoś lepiej. Ktoś ma propozycję?

Aha, i przydałby się moderator albo dwóch. Kto chętny?
#8
(2015-03-17, 03:29 PM)Martin napisał(a): O! A to zaskoczenie, wszyscy jak dotąd wolą nowe.

A nawet przyszła mi do głowy myśl żeby defaultowo usuwać posty starsze niż 3-4 lata :-) Nie dojdzie wtedy do ponownego przepełnienia kopii.

Cytat:To muszę pomyśleć czy nie podzielić wszystkiego jakoś lepiej. Ktoś ma propozycję?

Aha, i przydałby się moderator albo dwóch. Kto chętny?

Na moderatora to nie bo za okrutny jestem ale pomoc techniczną mogę nieść. Tylko nie za bardzo wiem jaką, bo po ruszeniu z miejsca powinno się już samo toczyć...
#9
Też jestem za nowym forum Wink

Może i trochę szkoda starych rozmów.

Ale kompletna pustka przyniesie nowe tematy albo stare w nowej oprawie. W każdym razie świeżość zawsze się przyda, z resztą wiosna idzie, więc można uznać, że to akurat były porządki po zimie Tongue

I mam jeden postulat - nie piszmy ścian tekstu, kto potrafi tyle wiadomości za jednym razem przetrawić!
#10
"I mam jeden postulat - nie piszmy ścian tekstu, kto potrafi tyle wiadomości za jednym razem przetrawić!"




Huehuehue


Ja


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości