Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie się podziali Apostołowie?
#31
(2018-08-03, 03:46 PM)Tizment.90 napisał(a):
(2018-08-02, 05:13 AM)Gerald napisał(a): Natomiast w moich oczach jego nauki są bałwochwalcze w jednej dziedzinie i dlatego odrzucam jego nauczanie w całości.
Tizment.90
Rozumiem. Nie mówię że należy go słuchać. Ale warto znać punkt widzenia różnych odłamów chrześcijaństwa.
Znam punkt widzenia różnych odłamów chrześcijaństwa.

Cytat: Tizment.90
A nastawienie w jednej kwestii mówi co innego niż Biblia nie jest dobre.
Co masz na myśli bo nie bardzo rozumiem?

Cytat: Tizment.90
Pamiętaj, że Jezus dotknął trendowatego pomimo tego że Tora tego zabrania.
Pamiętam, ja też z Szustakiem chętnie pogadałbym, ale dotykać go nie zamierzam bo to byłby "zły" dotykWink
Po drugie nie jestem Jezusem, po trzecie nad trędowatym też bym się pochylił, a po czwarte nie ma to nic wspólnego z tematem.
Albo ktoś naucza zgodnie z Biblią, albo niezgodnie.
Szustak naucza niezgodnie z Biblią i nie relatywizuj proszę
Tak, tak, nie, nie, a nie, "a może jednak"...
#32
Gerald
W sumie masz rację.
#33
(2018-08-01, 09:00 AM)Tizment.90 napisał(a): A co Pawlik. Tak to jest ta osoba.

Posłuchałem ociupinkę(dwa odcinki)
Całkiem ciekawie mówi na temat innych religii. Wydaje mi się, że można ją nazwać apostołem Kościoła Katolickiego, podobnie jak Szustaka.
Bardzo ciekawie opowiada o wschodnich religiach. Stara się punktować różnice między katolicyzmem, a innymi wiarami.
Moim zdaniem chyba warto posłuchać, ale czy słuchać? Piszę "chyba" bo nie znam się na wschodnich religiach i nie zweryfikowałem jej wiadomości na ten temat, więc....
...co kto lubi...

A jeśli chodzi o chrześcijaństwo w ogóle się z nią nie zgadzam
Najbardziej mnie chyba obruszyło zdanie:
"Jeżeli się odepnie ludzi od urzędu nauczycielskiego kościoła, od autorytetu księży i papieża to już człowiek głupieje"
No, jak usłyszałem to zdanie i kilka innych rzeczy to scyzoryk mi się w kieszeni otworzył, zmieniło się moje nastawienie do tego co mówi i najchętniej w przypływie mojego chrześcijańskiego miłosierdzia bym ja zlinczował, ech...
Ponieważ moim zdaniem chrześcijanie zgłupieli właśnie z powodu urzędu nauczycielskiego kościoła, autorytetu księży i papieża ponieważ zrzucili odpowiedzialność za swoje postępowanie właśnie na w.wymienione instytucje
Co zresztą widać po owocach.
Zawsze można powiedzieć, że gdyby nie te instytucje to ludzie byliby jeszcze gorsi.
Co kto lubi...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości