Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OdwykCamp nad morzem - 2015
#1
Bug 
Cytat:Miejsce:

Pole kempingowe i namiotowe ADA
Ul. Świerczewskiego 29
Mielno-Unieście
http://ada.strefa.pl/index.php/pole-namiotowe-mielno-uniescie/

Kiedy:
Ostatni weekend sierpnia - 28-30 sierpnia 2015 - piątek - sobota - niedziela

Nocleg:
Spotykamy się na Polu kempingowo-namiotowym - ADA położonym w Unieściu, 2 kilometry od Mielna, 15 kilometrów od Koszalina. 
Pole położone jest bardzo blisko morza - około 60 metrów. W podobnej odległości znajduje się też Jezioro Jamno.

Cena:
Koszt wynajęcia pola namiotowego jest zależny od kilku czynników - typu obiektu w którym śpimy, ilości osób, wielkości pola oraz opłaty miejscowej. Szczegółowy cennik jest dostępny na stronie: 
http://ada.strefa.pl/index.php/pole-namiotowe-mielno-uniescie/cennik-mielno-uniescie/

W pobliżu pola biwakowego znajduje się ośrodek, w którym można wynająć domek:
http://slonecznapolana2.dobrynocleg.pl/ 

Cytat:Przyjedziesz? Masz materac/śpiwór/karimatę? Chcesz pomóc? Proszę, wpisujcie się. Klik

Więcej informacji wkrótce!
---
Człowiek zewsząd
#2
Tak myślę, że jeżeli ktoś z Was chciałby przyjechać na organizowany przez Michała nad morzem MikroOdwykCamp a kasa na przejazd, żarcie oraz zapłacenie pobytu na polu namiotowym jest dla niego barierą nie do przejścia to przekonany jestem, że da się temu zaradzić.

To prawda, że PolskiBus, Orlen, PKP i BlaBlaCar oczekują pieniędzy a nie może być tak, żeby pieniądze były problemem w Kościele Pana Jezusa, którzy przyszedł na świat po to by Jego owce miały życie i miały je w obfitości (sprawdzić w J10:10b) . Rozwiążmy te problemy dzieląc się, przy czym przekonany jestem, że obfitujący dziś dołożą się kasą do wyjazdy tych, którzy obfitować będą w przyszłości.

A konkretnie zrealizujemy tak. Ktoś kto nie ma kasy powinien wysłać w moją stronę taki komunikat:
- Ile mi brakuje
- Czy brakującą kasę chcę na konto przelewem, czy też lepsza była by gotówka przed wyjazdem A może wystarczy jak będzie to gotówka na miejscu?

Kontaktować się ze mną można tak:
- mail: wojtek@pp.org.pl
- SMS i telefon: 601 42 50 19
- na fejsie też jestem, można messegem

Mam już pewne deklaracje od obfitujących, ale nie znam jeszcze wszystkich potrzeb i możliwości. Myślę jednak, że każdemu zgłaszającemu się, w ciągu 24 godzin będę mógł dać odpowiedź, czy jesteśmy wstanie ten wyjazd wesprzeć.

Nieznane mi jeszcze osoby obfitujące mogą zgłaszać się do mnie podając stosowne kwoty, którymi chcą wesprzeć innych. Wystarczą same deklaracje, bo myślę, że kasę zbierać możemy na miejscu lub po imprezie.
#3
Wydaje mi się, że ostatni odcinek, czyli Koszalin-Mielno może być najtrudniejszy. Mimo że to blisko z busikami jest różnie a pieszko troszkę daleko.

Ale ktoś z samochodem w Uniejściu może już być, może do Koszalina wyjechać i wyratować. Pamiętaj: ugrzązłeś w Koszalinie - dzwoń do kogoś, kto nad morzem już jest!

https://www.google.pl/maps/dir/Mielno/Ko...54.1943219

I jeszcze ciekawostka: W Koszalinie katolicy mają katedrę i pewnie mają w niej też biskupa skoro to stolica diecezji. Mają katedrę, a w niej piękne witraże - ten za ołtarzem przedstawia dr. Marcina Lutra i jego kolegę Filipa Melanchtona. Jadąc tak daleko warto takie cuda zobaczyć! i Pewnie, jak to z niektórymi cudami da się to jakoś wyjaśnić. Jak?
#4
Rozmawiałem wczoraj z osobą, która mieszka w Koszalinie. Doradzała by przed dojechaniem do Koszalina sprawdzić na Google Maps korki. Jeśli drogi są czerwone to lepiej jechać przez Łazy, bo droga przez Mielno baaardzo się czasami korkuje.
---
Człowiek zewsząd
#5
Uwaga, uwaga - drobna zmiana w miejscu spotkania. Spotykamy się na polu kawałek dalej - przy sąsiedniej ulicy - bliżej morza! Pole u Marychy będzie w ten weekend zamknięte.
Informacje w pierwszym wątku zostały zaktualizowane.
---
Człowiek zewsząd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości