Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielka Pokuta za wszystkie grzechy popełnione w Polsce.
#1
Skoro już o różnych akcjach mowa, to właśnie usłyszałem o czymś takim. Jak mówią organizatorzy: "Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy my i nasi przodkowie". Dlatego należy walczyć z cywilizacją śmierci, która to sprawia, że Polacy są zawistni i że nie wiadomo, co będzie jutro. A walczyć trzeba tym bardziej, że zostało tylko 40 dni i skończy się czas łaski danej od Boga. Potem już nie będzie. Jak zmienić bieg historii całego świata? Szturmując niebo modlitwą. A dokładniej - na ten moment - 1400 godzinami modlitwy. W akcję zaangażował się nawet przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Od razu uprzedzam pytania - nie, to nie jest ani fake, ani parodia. Tę akcję ogłasza się w kościołach.

Nie do końca tylko wiem, jaki jest związek Jonasza z Jerychem.
#2
Skojarzyło mi się trochę z tymi co lubili się dłuuuugo i publicznie modlić za czasów Jezusa
Trafnie scharakteryzował ich w Marka 12:40 Smile
#3
Poprawiłem link w głównym poście. Niestety, tekst "Wielka Pokuta to jakby wołanie Jonasza «Jeszcze 40 dni, a Rok Miłosierdzia zostanie zakończony!». Dlatego nie chcemy już dłużej czekać tylko od zaraz zacząć szturmować niebo i zaprosić was do nieustającej modlitwy przebłagalnej «Jerycho Narodu Polskiego»" z jakiegoś dziwnego powodu został ze strony usunięty. Właściwie może to i lepiej, że do tej akcji starają się nie mieszać nawiązań biblijnych.
#4
Nie widzę za bardzo jak można połączyć obraz Boga jako dobrego, kochającego ojca z obrazem Boga, którego trzeba tłumnie i długo przebłagiwać w specjalnych, świętych miejscach, a gdy się tego nie robi, to ludzie wpadają w nałogi za grzechy swoich przodków.
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#5
A tu, taka reakcja na to:
Kobiety - nie dajcie się manipulować Kościołowi katolickiemu

Tadeusz Bartoś TADEUSZ BARTOŚ

Najsilniejszym narzędziem uzależniania i maniupulacji w Kościele katolickim jest granie na poczuciu winy. Wielka modlitwa pokutna za grzech aborcji na Jasnej Górze, przygotowana przez organizację Solo Dios Basta, jest przykładem profesjonalnej, na ogromną skalę pomyślanej manipulacji. Wszystkiemu, co złe w tym kraju winne są kobiety, zwłaszcza te, które dokonały aborcji - oto przesłanie tego wątpliwej jakości nabożeństwa.

http://tadeuszbartos.natemat.pl/192367,k...tolickiemu


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości