Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHRZEŚCIJAŃSKIE STRONY WWW
#1
Przeglądając różne blogi wpadłem na ciekawą listę zawierającą chrześcijańskie portale. Co o tym myślicie? Przydatna rzecz?

https://rozkminowo.wordpress.com/2016/11...stron-www/
#2
Wchodzę na takie http://chnnews.pl i policzyłem, że na głównej stronie słowo Trump występuje w 8 widocznych, niezależnych miejscach. Dla porównania słowo Jezus jest w dwóch, w tym raz w kontekście wyborów w Stanach. Także ten.

To już chyba nawet w Wyborczej jest mniej o Trumpie.

Jeśli amerykańskie chrześcijaństwo ewangeliczne nie jest parodią, to nie wiem, co jest :-)
#3
@mateusz

A o czym ma pisać "Chrześcijański porlal INFORMACYJNY"???
BREAKING NEWS!!! - Jezus umarł za twoje grzechy ???

Policzyłem, że na stronie głównej Odwyk.com słowo 'Jezus' nie występuje wcale.
Słowo "Bóg" występuje tylko raz,
"Martin Lechowicz" - 2 razy,
"seks" - 3 razy.
Są też trzy obrazki z Martinem i tylko jeden z Jezusem.

Jakie wnioski?
#4
(2016-11-16, 12:35 PM)Eliahu napisał(a): Policzyłem, że na stronie głównej Odwyk.com słowo 'Jezus' nie występuje wcale.
Słowo "Bóg" występuje tylko raz,
"Martin Lechowicz" - 2 razy,
"seks" - 3 razy.
Są też trzy obrazki z Martinem i tylko jeden z Jezusem.

Jakie wnioski?

Niech zgadnę... Dla Martina Lechowicza seks jest 3 razy bardziej zajmujący niż Bóg?
„Szlachet­ny człowiek wy­maga od siebie, pros­tak od innych.”
Kong Qiu znany jako Konfucjusz
#5
(2016-11-16, 12:35 PM)Eliahu napisał(a): @mateusz

A o czym ma pisać "Chrześcijański porlal INFORMACYJNY"???
BREAKING NEWS!!! - Jezus umarł za twoje grzechy ???

Policzyłem, że na stronie głównej Odwyk.com słowo 'Jezus' nie występuje wcale.
Słowo "Bóg" występuje tylko raz,
"Martin Lechowicz" - 2 razy,
"seks" - 3 razy.
Są też trzy obrazki z Martinem i tylko jeden z Jezusem.

Jakie wnioski?

Jezus występuje na odwyku 1250 razy
Bóg - 1190
Lechowicz - 591
Ewolucja - 345 Angry
#6
Przede wszystkim: porównanie bez sensu, bo Odwyk zawiera głównie filmiki, a nie tekst. Słowo "Bóg" mnie musi padać w ogóle w tekście - wystarczy, że jest w filmie.

Tak, Martin Lechowicz lubi wrzucać własne zdjęcia na swoją stronę. Co to zmienia? "A u was biją Murzynów" to nigdy nie będzie poprawny argument.

Ja po prostu jestem trochę naiwny i bym chciał, żeby na głównej stronie "chrześcijańskiego portalu informacyjnego" było napisane coś o chrześcijaństwie.

Np. jak wchodzę na portal informacyjny swojej miejscowości, to nie ma tam nic o polityce w Stanach, natomiast jest bardzo dużo o wydarzeniach w tej miejscowości.

To jest póki co prawicowy portal informacyjny, a nie chrześcijański Tongue
#7
Gdyby ilość słów była przeliczalna na skuteczność, to proces czynienia Jezusa uczniami sprowadzałby się do chodzenia po świecie i powtarzania w kółko "Jezus, Jezus, Jezus".

Używanie w zdaniu słów innych niż "Jezus" źle o tobie świadczy, bo obniżasz sobie skuteczność. Zamiast na przykład "dzień dobry" mógłbyś powiedzieć "Jezus Jezus". I już bliżej nieba, prawda?
#8
Mi już pierwszy post się nie spodobał, ale się nie wychylałem, żeby nie było, że znowu się czepiam. Wink
Dlaczego? Bo pomysł niby dobry - katalog stron dla ludzi co się chcą różnych rzeczy o chrześcijaństwie dowiedzieć, problem w tym, że wyczuwa się w tym chęć wykluczenia i poniżenia tych innych - nieprawdziwych.
Liczyłem, że ktoś inny to zauważy i powie to co ja myślałem, ale okazało się, że jedyna zgłoszona pretensja dotyczyła tego, że jeszcze zbyt mało ludzi zostało z grona prawdziwych chrześcijan wykluczonych.

No ale tak w końcu nauczał Jezus, czyż nie?

"Będziecie Mnie szukać, ale - jak to Żydom powiedziałem, tak i teraz wam mówię - dokąd Ja idę, wy pójść nie możecie. Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie szkalowali tak, jak Ja was szkalowałem; żebyście i wy tak się szkalowali wzajemnie. Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie szkalować".

Trochę to śmieszne jak się z zewnątrz patrzy a trochę smutne. Smutne nie dlatego, żebym się martwił o chrześcijaństwo. Martwię się o ludzi.

PEACE!
#9
(2016-11-17, 01:40 PM)Martin napisał(a): Gdyby ilość słów była przeliczalna na skuteczność, to proces czynienia Jezusa uczniami sprowadzałby się do chodzenia po świecie i powtarzania w kółko "Jezus, Jezus, Jezus".

Używanie w zdaniu słów innych niż "Jezus" źle o tobie świadczy, bo obniżasz sobie skuteczność. Zamiast na przykład "dzień dobry" mógłbyś powiedzieć "Jezus Jezus". I już bliżej nieba, prawda?

No - mniej więcej.

Tylko jednak mimo wszystko oczekuję, że na stronie informacyjnej dla chrześcijan będzie napisane coś o chrześcijaństwie Tongue

(2016-11-17, 05:10 PM)Eliahu napisał(a): Liczyłem, że ktoś inny to zauważy i powie to co ja myślałem, ale okazało się, że jedyna zgłoszona pretensja dotyczyła tego, że jeszcze zbyt mało ludzi zostało z grona prawdziwych chrześcijan wykluczonych.

Nie zrozumiałeś mnie. Nie pisałem, że kogoś wykluczam, czy że odmawiam im miana prawdziwych chrześcijan, czy coś w ten deseń. To ich sprawa jak się definiują, nie mnie oceniać. Ja nie robię spisów prawdziwych chrześcijan.

Chodzi mi tylko o to, że nie lubię przemycenia politycznych ideologii pod hasłami religijnymi.

I dlatego drażnią mnie serwisy typu Fronda - a jak na razie ten informacyjny portal to właśnie taka protestancka Fronda.
#10
(2016-11-17, 07:54 AM)mateusz napisał(a): Ja po prostu jestem trochę naiwny i bym chciał, żeby na głównej stronie "chrześcijańskiego portalu informacyjnego" było napisane coś o chrześcijaństwie.

Np. jak wchodzę na portal informacyjny swojej miejscowości, to nie ma tam nic o polityce w Stanach, natomiast jest bardzo dużo o wydarzeniach w tej miejscowości.

To jest póki co prawicowy portal informacyjny, a nie chrześcijański Tongue

Dlatego to jest portal a nie wortal Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości