Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego nie obchodzimy "Świąt Bożego Narodzenia"?
#29
(2016-12-28, 03:55 PM)danielq napisał(a): - Panie, Panie to ja, wpuść mnie do Królestwa
- Nie znam cię
- Jak to, przecież co roku tak pięknie i głośno ci śpiewałem!?!?
- Co śpiewałeś? Kiedy?
- No na twoje urodziny...kołysanki...w świecie takie fajne mieli...wszystkim się podobały...rodzinnie przy tym się robi i tak fajnie ckliwie..
- ?!?!? Przecież ci nie kazałem tego? Daty specjalnie nie podałem, nie zastanowiło cię to?
- No ale wszyscy...i tak rodzinnie... i jadłem z apetytem...i jeszcze tyle fajnych rzeczy robiłem, od nich też wziąłem, bo oni to tak fajnie potrafią się bawić
- ?!?!?!?
- I piłem też, i potem jeszcze głośniej śpiewałem, i teściowi kupowałem skarpety...i kota mam...i rybki...
- Za kogo mnie masz? Co mi do twojego zwierzyńca? Nie mylisz mnie z kimś? Czy my się wogóle znamy?!?!?

@danielq

Ciągle mylą ci się dwie różne uroczystości. "Urodziny" to nie "Rocznica Urodzin". To dwie różne uroczystości wyprawiane z dwóch różnych powodów. W pierwszym przypadku chodzi o uhonorowanie liczby dotychczas skończonych lat, w drugim przypadku o upamiętnienie osiągnięć już po śmierci "jubilata". Recitale w rocznicę urodzin Chopina, to nie to samo co jego urodziny.

Po drugie dlaczego Bóg miałby być zazdrosny o oddawanie mu czci, która wcześniej była zarezerwowana dla innych bogów. Co to jakaś polityka patentowa w niebie jest: "Ej w tym dniu nie należy się modlić, bo jest on zarezerwowany już dla Odyna!".


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego nie obchodzimy "Świąt Bożego Narodzenia"? - przez Konq - 2016-12-28, 05:33 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości