Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proroctwo Daniela 11:28-30a
(2017-05-15, 05:51 PM)Powała napisał(a):
(2017-05-15, 01:06 PM)Gerald napisał(a): Oni zabijają ludzi. To nie jest dobre
Owoce, Powała, owoce

W Koranie nie ma nic o owocach...

No właśnie. Obudź się Powała. Będę świadczył za Tobą, ale sam nie wiem na ile Cię znam......

Nie potrzebujesz mojej łaski?
Wiem
Tak czy inaczej ja potrzebuję Twojej. Nie pozwolę źebyś gdzieś się smaźył
Nie pozwolę
Nigdy

Aha Powała
W twoim wyobrażaniu jesteś dobry?
Według Biblii po III wojnie światowej powstanie rząd światowy.

Jan opisuje ten twór: "I ujrzałem bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na jej rogach dziesięć diademów, na jej głowach zaś bluźniercze imiona" (13:1).
"Morze", to bezbożny świat (Iz.57:20). "Siedem głów", to przyrównane do gór, mocarstwa (por. Ap.17:9; 13:3a). "Dziesięć rogów", to pozostałe rządy współpracujące z bestią (por. Ap.17:12).

Dalej Jan pisze: "A bestia, którą ujrzałem, była podobna do lamparta, ale jej łapy były jak u niedźwiedzia, a jej paszcza była jak paszcza lwa. I smok dał bestii jej moc i jej tron, i wielką władzę" (13:2). Opis ten potwierdza to, iż "bestia" będzie tworem międzynarodowym. Twórcą "bestii" będzie sam Szatan. To on da jej swą moc, swój tron i wielką władzę.

Dalej czytamy: "I ujrzałem jedną z jej głów jak gdyby zarżniętą na śmierć, ale jej śmiertelna rana została uleczona i cała ziemia podążała z podziwem za bestią" (13:3). O co tutaj chodzi? Nie może to być cios otrzymany podczas III wojny światowej, gdyż "bestia" pojawi się dopiero po niej (por. Da.11:29-31). Z opisu Daniela wynika jednoznacznie, że chodzi tu o śmiertelną ranę, zadaną Anglo-Ameryce przez Rosję i jej sojuszników podczas IV wojny światowej (por. Da.11:40; 7:11,12,25,26). Ta śmiertelna rana zostanie uleczona, lecz Anglo-Ameryka utraci pozycję czołowego supermocarstwa.

Dalej Jan pisze: "I oddawali cześć smokowi, ponieważ dał władzę bestii, i oddawali cześć bestii słowami: 'Któż jest jak ta bestia i któż może stoczyć z nią bitwę?'" (13:4). Rząd światowy stanie się przedmiotem bałwochwalczej czci. Pisał już o tym Daniel, nazywając ten twór "ohydą spustoszenia" (11:31b). Terminem "sziqquc" (ohyda), określano przedmioty bałwochwalczego kultu (por. 1Krl.11:5,7; Oz.9:10). Kto będzie sławić i podziwiać ów twór, sławić będzie jego twórcę - Szatana.

Dalej czytamy: "I dano jej paszczę mówiącą wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej władzę, aby działała czterdzieści dwa miesiące. I otworzyła swą paszczę dla bluźnierstw przeciw Bogu, aby bluźnić jego imieniu i jego siedzibie, tym którzy przebywają w niebie. I dano jej stoczyć wojnę ze świętymi i zwyciężyć ich" (13:5-7a). Rząd światowy podejmie walkę z ludem Bożym. Okres największych prześladowań ("deptanie" = wielki ucisk) będzie trwał 42 miesiące (por. Ap.11:2).

Dalszy opis bestii potwierdza, iż jest ona rządem światowym: "i dano jej wadzę nad każdym plemieniem i ludem, i językiem, i narodem" (13:7b).

Dziś ten twór zaczyna już kiełkować

Pojawi się jednak dopiero po III wojnie światowej. Stopniowo też otrzymywać będzie coraz większą władzę. Po IV wojnie światowej królowie oddadzą mu swą królewską władzę (Ap.17:17).

Dziś ten komentarz może nieco szokować. O jego prawdziwości niektórzy z nas będą mogli w przyszłości naocznie przekonać się


To jest już zmierzch NATO. Wskazuje na to analiza biblijna. Księga ta zapowiada powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). To natomiast oznacza także rozpad UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci do sojuszu militarnego z Rosją. W podobnie spektakularny sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, mówiącą o tym, że jakiś czas po zakończeniu drugiej wojny światowej wojska rosyjskie powrócą do swej ziemi (Daniela 11:28b). Nie skończyło się na wyjściu z dawnego NRD. Nieprzypadkowo rozpadł się Związek Radziecki i Układ Warszawski. Dzięki temu wojska te opuściły całą Europę. W wyznaczonym przez Boga czasie powrócą do wielu krajów, gdzie wcześniej stacjonowały. Obecnie na naszych oczach Bóg realizuje ten szczegół przedstawionego w starożytności planu. On jest znakomitym strategiem. W odpowiednim czasie ustawia odpowiednie figury na szachownicy politycznej tego świata (Jeremiasza 1:11,12). Donald Trump także nie pojawił się na niej teraz przypadkowo.

Jak widać, Trump nieprzypadowo jest obecnie prezydentem USA.

Rosja odzyskuje swój impet w całej Eurazji 

Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska). Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO. http://biblos.feen.pl/viewtopic.php?t=3718
Dan.11:28-30a Następnie wybuchnie III WOJNA ŚWIATOWA
Marku,
Prosiłem, aby nie spamować na tym forumie wiadomościami z d....., dalej spamujesz.
Usunąłem spam.

To forum w założeniu ma służyć rozmowie, a nie objawianiu swoich objawień i wyszukiwaniu na siłę potwierdzenia swojej wersji.

Jako, że jak widzę, nie masz specjalnie ochoty odpowiedzieć na pytanie Pitupitu to uznaję wątek za wyczerpany i go zamykam.
Jak słusznie zauważyłeś czas pokaże czy miałeś rację, ale tutaj już tego roztrząsać nie będziemy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości