Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proroctwo Daniela 11:28-30a
#61
(2017-03-15, 10:13 AM)Powała napisał(a):
(2017-03-15, 08:54 AM)Marek_ napisał(a): Dan.11:28-30a - Przed nami powrót Rosji a potem III WOJNA ŚWIATOWA

1)  Piszą gdzie uciekać?
2)  Albo może chociaż, kto wygra?


1)  Mądrzy będą wiedzieć jak wykorzystać tą wiedzę - pomyśl.


2)  Dan 11:30a:   
                                                                                                                                                                                                                                                                                               „I ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim” [przede wszystkim Amerykanie oraz sprzymierzony z nimi Zachód]
 „i będzie utrapiony i zawróci” [to oznacza tu załamanie nerwowe króla północy oraz przegraną wojnę].

  Według tego scenariusza, trzecie wejście na południe zakończy się konfrontacją militarną z USA i globalną wojną jądrową (Objawienie 6:4). 
  Nie będzie to koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus – “początkiem bólów porodowych” (Mateusza   24:7,8).

(2017-03-15, 12:02 PM)Młodszy brat Szefa napisał(a):
(2017-03-14, 11:25 AM)Młodszy brat Szefa napisał(a): @Marek_
Mam pytania:
1. Czy mógłbyś podać pełną listę państw pełniących funkcję króla północy?
2. Czy mógłbyś podać pełną listę państw pełniących funkcję króla południa?
3. Skąd wiesz, że zwierzę z Apokalipsy to imperium angloamerykańskie, a nie np. Brazylia?

Ponawiam pytania.

Już wystarczająco dużo dostaliście informacji i nic wam to nie dało, dalsze argumenty nikogo z was nie przekonają - strata mojego czasu.

Obserwujcie wydarzenia światowe i wyciągajcie logiczne wnioski.
#62
(2017-03-15, 05:06 PM)Marek_ napisał(a):
(2017-03-15, 10:13 AM)Powała napisał(a):
(2017-03-15, 08:54 AM)Marek_ napisał(a): Dan.11:28-30a - Przed nami powrót Rosji a potem III WOJNA ŚWIATOWA

1)  Piszą gdzie uciekać?
2)  Albo może chociaż, kto wygra?


1)  Mądrzy będą wiedzieć jak wykorzystać tą wiedzę - pomyśl.


2)  Dan 11:30a:   
                                                                                                                                                                                                                                                                                               „I ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim” [przede wszystkim Amerykanie oraz sprzymierzony z nimi Zachód]
 „i będzie utrapiony i zawróci” [to oznacza tu załamanie nerwowe króla północy oraz przegraną wojnę].

  Według tego scenariusza, trzecie wejście na południe zakończy się konfrontacją militarną z USA i globalną wojną jądrową (Objawienie 6:4). 
  Nie będzie to koniec świata, lecz jak stwierdził Jezus – “początkiem bólów porodowych” (Mateusza   24:7,8).




1) Niestety mnie Bóg poskąpił mądrości - dla mnie proroctwa to bełkot.

2) Czyli znowu nikt nie wygra.
#63
@Powała
Nie potrzeba uciekać.
Wygra Bóg, więc nie ma co się stresować Smile
Zanim pisarz księgi Daniela wdaje się w szczegóły, z których rzeczywiście trudno jednoznacznie coś wywnioskować to zamieszcza coś bardzo optymistycznego:
 „A za dni tych królów Bóg nieba ustanowi królestwo, które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz. I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud. Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone" Daniela 2:44
Mowa tu o tym samym Królestwie o które się pytali uczniowie Jezusa i o którego przyjście (w niebie i na Ziemi) polecił się modlić.
Z tego co mówił Jezus to większe znaczenie ma to kim będziemy niż to gdzie w tym czasie akurat na Ziemi będziemy.
#64
Świetne podsumowanie wątku o Danielu przez Daniela
Daniel 100 PD do experiensaBig Grin
#65
(2017-03-16, 02:06 PM)danielq napisał(a): Zanim pisarz księgi Daniela wdaje się w szczegóły, z których rzeczywiście trudno jednoznacznie coś wywnioskować to zamieszcza coś bardzo optymistycznego:
 „A za dni tych królów Bóg nieba ustanowi królestwo, które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz. I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud. Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone" Daniela 2:44

Żebyśmy tylko nie mieli mylnego wyobrażenia o tym królestwie. Bo czyż uczniowie Jezusa nie sądzili, że Mesjasz wskrzesi ich państwo...?
#66
(2017-04-22, 05:56 PM)Przemeks napisał(a):
(2017-03-16, 02:06 PM)danielq napisał(a): Zanim pisarz księgi Daniela wdaje się w szczegóły, z których rzeczywiście trudno jednoznacznie coś wywnioskować to zamieszcza coś bardzo optymistycznego:
 „A za dni tych królów Bóg nieba ustanowi królestwo, które nigdy nie zostanie obrócone wniwecz. I to królestwo nie przejdzie na żaden inny lud. Zmiażdży ono wszystkie owe królestwa i położy im kres, lecz samo będzie trwać po czasy niezmierzone" Daniela 2:44

Żebyśmy tylko nie mieli mylnego wyobrażenia o tym królestwie. Bo czyż uczniowie Jezusa nie sądzili, że Mesjasz wskrzesi ich państwo...?

No, toż wskrzesił
A, że niezgodnie z ich wyobrażeniami tylko zgodnie z Jego wolą?
Cóż, jak to mówią
[i]przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi
[/i]
#67
Objawienia 20 rozdział sporo informacji o Królestwie też podaje. W 8 wersecie jest mowa o nim w kontekście Ziemi.
@Przemeks
Z mocno przerysowanej postawy uczniów Jezusa wynika mimo wszystko jednak, że nie rozumieli obietnicy pójścia do nieba jako "wczasów" tylko wiązali to z funkcjami opisywanymi np w wersetach Obj 20:4-6. Spójne to jest z tym.
Objawienie 5:10 też utożsamia to z Ziemią.
Logicznie rzecz biorąc to na Ziemi musi ktoś pozostać Smile
#68
Jak widać, Macron może bardzo przyśpieszyć rozpad UE.

_________________
Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska).
Będzie to "spektakularne"widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie po powrocie Rosji (Dan 11:30a) - Globalna wojna.
#69
(2017-05-05, 08:17 PM)Marek_ napisał(a): Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a Nowa Biblia Gdańska).

A tak z ciekawości sprawdziłem i...

w NBG nie ma takiego wersetu Tongue
#70
"Maski opadły"
A mi opadają ręce, jak to czytam.....
Zjedz snikersa bo nie jesteś sobą
Wiem, wiem. Snikers od masonów pochodzi, a czekolada z Marsa
Aha. Marku, jeszcze jeden taki zlepek durnych wiadomości i doczekasz się prześladowania chrześcijan czytaj bana

Jak Cię zbanuję, pochwalisz się przed znajomymi że prawdzie zamykają usta.
A ja jednak proponuję poprzestać na faktach, a nie emocjach dziennikarzy. Dziękuję


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości