Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald
#20
Eliahu, dla Ciebie Ewangelia jest nie do przyjęcia, nas serce boli, że " swoi Go nie przyjęli". I znowu jest impas. A jeżeli chodzi o ST świadomi chrześcijanie poznają i czytają go także. Ale na pewno wiesz, że nie wszyscy i nie zawsze mogli czytać Biblię, bez nauki Kościołów i ich Indokrynacji. W naszych czasach z jednej strony Biblia jest dostępna, a z drugiej strony niektórzy chcą, żeby było jak kiedyś... Starsze pokolenia w KK nie znają biblii, bo byli inaczej uczeni. Poza tym duża część chrześcijan, bardzo Was kocha, mimo, że Wy nie uznajecie Jezusa.
Nie wiem, czy to obowiązuje nadal, ale wiem, że był wśród chrześcijan ruch takiego jakby pokutowania, za grzechy chrześcijan wobec Żydów. Ludzie modlą się do Boga, bo jest im przykro za wszelkie prześladowania, antysemityzm Lutra, holokaust i współczesne grzechy wobec Izraela. Jak była słynna akcja z krzyżami na żwirowisku w Oświęcimiu, moja Mama mówiła: "Nie róbcie tego, bo dla ŻYDÓW, to obraza i szubienica!" A moja Mama jest praktykującą katoliczką. Zawsze czytała też książki o pogromach itp. Wy jesteście nam nieporównywalnie Bliżsi, niż buddyści, choć oni uznają Jezusa ... Z drugiej strony trudno jest Wam wytłumaczyć, że tak naprawdę wierzymy w Jedynego Boga tylko inaczej. Nam naprawdę trudno zrozumieć, dlaczego Jezus nie jest Mesjaszem? I w jakimś sensie zawsze chrześcijanom smutno, jak widzą modlących się pod ŚCIANĄ PŁACZU ŻYDÓW. Jakich to faktów ponoć nie rozumiemy odnośnie Ewangelii i w jakim celu miałby powstać taki spisek? Pytam poważnie. W wielu wątkach pisałeś i czasami nie łatwo wszystko znaleźć... c.d.n.


Wiadomości w tym wątku
Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez joann071 - 2017-07-10, 02:31 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 02:16 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 10:58 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 11:54 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 03:34 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez joann071 - 2017-07-12, 07:07 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-20, 03:53 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-21, 05:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości