Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald
#28
Chcę dokończyć swoją wypowiedź i nią ostatecznie zakończyć temat Eliahu z mojej strony. A co kto z tym zrobi, jego sprawa. Dla mnie jak dla Martina, to jest taki sam fenomen, jakbym się przeniosła w czasie. Nie wszystko mogę napisać, bo ktoś może mnie źle zrozumieć albo Martin zbanować...
Niektórzy tutaj strasznie się cieszą, bo ich zdaniem, Eli... zakasowuje chrześcijan, ale nie widzicie albo nie chcecie zauważyć, odmienności jego myślenia. I dlatego ja powiedziałam, że On jest ŻYDEM, a ja Chrystianką i Koniec. Ale czy Eli tego chce, czy nie chce skoro jest Faryzeuszem to ma określone poglądy znane nam z Ewangelii. A Faryzeusze nienawidzili się z Jezusem. I Eli ma z tym problem, że ktoś o Nim myśli: synagoga Szatana, albo grób pełen plugawstwa... A ja myślę tak; napiszę to w punktach:

1. Ludzie współcześni nienawidzą ŻYDÓW, bo uwierzyli, że ŻYDZI rządzą światem, tak jak Hitler. A międzynarodowy spisek Żydów był zręcznie przygotowaną mistyfikacją i w to też uwierzył Hitler.
2. Jakiś czas temu był program na ten temat, tylko nie umiem go znaleźć w necie. Jak ktoś wie, niech da linka.

3. Za czasów młodości mojej babci, (początek XX wieku) i później, rzeczywiście Ewangelia posłużyła KK, do nienawiści wobec Judaizmu. Podobno Wyszyński kiedyś powiedział, że Niemcy mieli trochę racji, ale szczegółów nie znam.
4. Głupie jest to, że dużo ludzi, utożsamia słowo Faryzeusze z obłudnym religijnie człowiekiem, a nie chce przyjąć do wiadomości, że to było stronnictwo.

5. Dyskusje Faryzeuszy miały Jezusa na czymś złapać, a On się nie dał i to musi być strasznie irytujące. To nieprawda, że Jezus nie znał się na wyjątkach Szabatu, jak ratowanie życia, przecież dał przykład osła, który w ten dzień wpadł do studni, dlatego uzdrowił też człowieka w Szabat. Jakoś prawie nikt się o tym nie zająknął. Tylko Przemeks chyba zauważył i może ktoś inny...

Nie chcę rozmawiać z Eliahu na zasadzie kto ma rację Oni czy my, a może ktoś jeszcze? On zna się na odłamach chrześcijan, ale patrzy religijnie, a wiara to dla mnie nie opcja na wzór polityki, tylko duchowa rzeczywistość.
A Eliahu życzę wszystkiego najlepszego i kończę jego temat, a Wy róbcie i myślcie co chcecie. Dobranoc Wszystkim!


Wiadomości w tym wątku
Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez joann071 - 2017-07-10, 02:31 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 02:16 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 10:58 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 11:54 AM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-11, 03:34 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez joann071 - 2017-07-14, 11:53 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-20, 03:53 PM
RE: Dyskusja przeniesiona: joann071 / Gerald - przez Konq - 2017-07-21, 05:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości