Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$no_voting_permission - Line: 634 - File: showthread.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 634 errorHandler->error_callback




Ankieta: Czy Odwyk potrzebuje zmian?
Nie. Jest tak jak ma być, niczego nie trzeba zmieniać.
0%
0 0%
Trzeba zostawić to co jest, tylko rozwijać to dalej.
54.55%
6 54.55%
Tak. To co jest teraz trzeba zmienić na coś nowego.
45.45%
5 45.45%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany na Odwyku
#21
Tytuły są nie dla tych, co przychodzą po raz siedemdziesiąty piąty, tylko tych co przychodzą po raz pierwszy. Jak się nie podobają tym, którym się nie mają podobać, to dobrze. Jak się nikomu nie podobają, to właściwie też dobrze. Nie mają się podobać - mają przyciągać.

Bo nie ważna jest ocena - ważna jest skuteczność.

Gdyby to rozumiano w kościołach to jestem przekonany, że wyniki ich działalności byłyby dużo lepsze.

A teraz sobie czytam resztę.
#22
(2016-01-03, 06:27 PM)pytajmierz napisał(a): Jak się wchodzi pierwszy raz na stronę odwyku, to się stąd ucieka. Ilość odcinków przeraża, nie wiadomo, co wybrać do przetestowania, a w dodatku nie ma podziału na "godzinki", "odwyk", "podkop", "30fps" - wszystko jest w jednym worze. Może to przez moje niezdecydowanie, ale zawsze gdy wchodzę na nową stronę z artykułami/przedmiotami do kupienia online, to mimowolnie szukam takiej kategorii jak TOP 10

No nie jest zupełnie wszystko w jednym worze. Też mi się to nie podobało dlatego stworzyłem to menu. Jak najedziesz myszką na "Odcinki" to tam się rozwija lista wszystkich serii i można sobie kliknąć i zobaczyć listę wszystkich odcinków. Tylko okazuje się, że chyba ludzie tego nie łapią, bo wolą klikać na to i wtedy się ląduje na liście odwyk+godzinki. Można by pewnie ten link wywalić, żeby się po prostu tylko rozwijała ta lista serii. Teraz godzinki i tak są mało powiązane z odcinkami, chociaż w starszych odcinkach taka zbiorcza lista była przydatna.

O TOP 10 to już dawno Martinowi pisałem, nawet dałem listę najważniejszych (moim zdaniem) odcinków. Wspominałem też o możliwości ocenianiu odcinków przez użytkowników.

Martin, tylko przypadkiem nie rób tego w tym stylu co martinlechowicz.com i co enklawa przez chwilę chyba też była. Ze tylko tak pełno kart/kafelków na całą stronę napaciane ze wszystkim, to wcale nie jest fajne.

A tutaj taki filmik wspominający o pytaniu ludzi czego chcę... i dlaczego to nie zawsze daje najlepsze rezultaty: https://www.youtube.com/watch?v=MyXcr6sDRtw Smile
#23
@Grabix
Ano rzeczywiście są "odcinki", ale ja zawsze tam na prawo klikałem. Tych przycisków na górze to wcale nie widać, bo się napisy zlewają z trawą.
#24
Jeszcze jedno mi się przypomniało! Mam nadzieję, że się nie spóźniłem na imprezę.

Może by tak gdzieś jakiś panel z najnowszymi komentarzami pod odcinkami? Żeby można było łatwo sprawdzić gdzie coś się ostatnio dzieje, nie tylko pod najnowszym.
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości