Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uchodźcy
#81
(2018-08-01, 12:11 PM)Konq napisał(a):
(2018-07-31, 09:05 PM)Gerald napisał(a): O szariacie nie chcę się wypowiadać bo się na nim nie znam.
Natomiast ten pan z filmiku z pewnością nie jest "obrońcą krzyża". Krzyż broni się sam.
Szkoda tylko człowieka z jego nienawiścią, znając życie kiedyś się nią zachłyśnie
Co sieje to i żąć będzie...

W zasadzie to ten pan to taki dosłowny obrońca krzyża. Sonda ta była robiona, wśród tych, którzy bronili Krzyża Smoleńskiego na Krakowskim Przedmieściu.

Tak, wiem. Może i bronił kawałka drewna czy metalu, czy z czego był ten krzyż zrobiony...
Czyli można go uznać za obrońcę rzeźby...jak wielu ludzi wtedy i dziś.
Sam widziałem przykłady starszych pań z parasolkami, normalnie rozmodlonych z pierwszych ławek w kościółkach, a wtedy okładających tymi parasolkami tych, którzy się z nimi nie zgadzali
O, i to dobry przykład tego jak zachowują się ludzie, broniąc czegoś czego Bóg zabronił wykonywać...
Do takich zachowań to właśnie prowadzi. Nie byłoby tworzonych ręką ludzka figurek, nie byłoby takiej eskalacji ponieważ przedmiot sporu by nie istniał.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości