Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak oznak życia na forum. Powód?
#1
Ciekaw jestem Waszych opinii

Co może być powodem braku życia na tym forum?
Admin nie zbanuje za prawdę
Słowo harcerza


Wiem, że niektórzy czytają i pytanie mam co blokuje wypowiedzi?

Przecież chrześcijanie nie boją się niczego

O co się dzieje, że nic się nie dzieje?
#2
Myślę, że głównie spowodowane jest to tym, że nasza wiara jest prosta, jako chrześcijanie wiemy kim jesteśmy i jaką drogą idziemy. Nie bijemy się tu z reguły na argumenty bo nie jest to forum katolickie, nikt tu nie przychodzi wrzucać co jakiś czas postów, że czynimy bałwochwalstwo itp., na ewolucji też mało kto się rozumuje. Przesłanie NT jest raczej jasne i logiczne a jak czegoś nie rozumiem to napiszę Smile
#3
Chrześcijanie tak są zajęci robieniem tego, co Jezus każe, że nie mają czasu na fora internetowe.


... żartowałem.
#4
(2016-02-05, 10:13 AM)jumi napisał(a): Przesłanie NT jest raczej jasne i logiczne a jak czegoś nie rozumiem to napiszę Smile

Dzięki Jumi za odpowiedź, Ty akurat świetnie się udzielasz na nowym forum i podtrzymujesz życieWink Fajnie,że nie obawiasz zadawać się pytań, szkoda tylko, że tak mało chętnych do pomocy w odpowiedziach i podpowiedziach

Orish


Heh, też, tak myślę, że jesteśmy zarobieni, ale jak myślę, nie tym o czym piszesz bo myślę że ludzie troszkę obawiają się pisać i nie wiem czemu
#5
Ja nieśmiało i ze smutkiem podejrzewam, że mało kto tu zagląda. Parę osób zerka raz albo dwa na tydzień, patrzy co nowego i jeśli uzna, że nie ma nic do dodania, to nie dodaje.

Pod najnowszym odcinkiem Odwyku są nieraz dziesiątki komentarzy, bo jest na wierzchu i większość odwiedzających go słucha. Wieczorynka jest po prawej, ale nie trzeba przewijać, więc parę sztuk wpadnie. Forum jest gdzieś głęboko w sidebarze, reklamy nie ma, forumowiczów niewielu.
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#6
Gronostaj, masz rację też myślę, że forum jest mało popularne bo raz, że mało osób się zarejestrowało, a dwa, jeszcze mniej cokolwiek mówi. Jak ktoś ma coś do powiedzenia to powie pod odwykiem, mimo limitu znaków, bo tam więcej osób czyta.

Ale nic to, mi się marzy, że na forum będą wpadać ludzie, nie żądni popularności, ale wiedzy. Ale, żeby po wiedzę wpadać muszą być starsi i bardziej doświadczeni, którzy się wiedzą zechcą dzielić.
I na Ciebie między innymi liczę w tym, że w miarę swoich możliwości pomożesz nowicjuszomWink
pozdrówkiWink


Aha, niektóre tematy mają po kilka tysięcy wejść więc dramatu nie maWink
#7
Fajny pomysł Mirek, masz może jakąś wizję, jakby to miało wyglądać, żeby przedstawić ją Martinowi?
Byłoby super, jakbyś dał radęBig Grin

Mi, kurcza, trochę brakuje wyobraźni w takich sprawach.... cóż, jestem co prawda doskonale cudny, ale kilka rysek na pomniku mym jednak jestWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości