Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od gorliwej wiary, po jej utratę.
#3
Po pierwsze dziękuje za odpowiedz, szczerze mówiąc nie spodziewałem się że ktokolwiek odpiszę, w sumie po miesiącu czasu, no ale z drugiej strony sam właściciel się pofatygował więc to coś znaczy Smile))

Tak, zgadza się z tym że wrzuciłem wszystkie religie do jednego worka, to fakt, może nie powinienem tak robić, ale tu przemówiła przezemnie moja pycha.
Tak, kolejny raz się zgadza, mam kłopoty z instytucją, właściwie to miałem bo przez ten miesiąc sporo zrozumiałem.
Zrozumiałem też że Boga szukałem znowu z musu, choć wydawało mi się że szukam z własnej woli, nic z tych rzeczy, wszystko robiłem aby zaspokoić strach, ogólnie mam wrażenie że to kolejna forma nerwicy, powstaje strach a Ty szukasz ukojenia tego strachu, stąd poszukiwania Boga na siłę...

Zrozumiałem też że Bóg działa w wolności, na początku było mi ciężko, bo miałem nadzieje że Bóg mi pomoże z tego wyjść, ale tak jak Martin piszesz, to byłoby gwoździem do trumny, bo skoro szukałem jakiegoś wypaczonego Boga, a On by zareagował, to znaczy że jest tym wypaczonym Bogiem w którego wierze, tym fałszywym obrazem do którego się modliłem.

Obecnie jestem na etapie szukania, pogodziłem się ze strachem, zaryzykowałem, pal licho, niech mnie potępi, choć podświadomie wiem że to bzdura i indoktrynacja z tym potępieniem, myślę że to już końcówka, jedynie z czym mam problem, to emocje i uczucia związane z tym programem, ale i to da się zrobić Smile

Cóż, powoli pracuje, wyzbywam się tego wszystkiego, RYZYKUJE, kiedy ryzykuje pojawiają się dziwne uczucia; strachu, lęku, ale umiem już na to patrzeć z dystansu.
Wybaczyłem tym którzy to zrobili, bo jeśli mam z tego gówna wyjść, to tylko wtedy kiedy odetnę się emocjonalnie od ''sprawców'' a zemsta i nienawiść za te czyny pogrążają mnie jeszcze bardziej, więc wybaczyłem.

Co do Boga, w internecie znalazłem coś takiego, co fajnie pokazuję Biblie, oglądam to z czystej ciekawości, nie z przymusu, co już jest jakimś sukcesem.

Tutaj link Smile

https://www.youtube.com/channel/UCUiBzN3...8dxsKLiutA

Dzięki jeszcze raz za odpowiedz, fajnie że ktoś czyta moje wypociny.

Pozdrawiam i chętnie poznam też punkt widzenia innych osób.


Wiadomości w tym wątku
Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Bastek - 2019-04-14, 09:35 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Martin - 2019-05-17, 05:30 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Bastek - 2019-05-17, 06:41 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Martin - 2019-05-17, 07:03 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Bastek - 2019-05-17, 07:13 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Marlena - 2019-05-17, 08:09 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez bartekulka - 2019-08-06, 02:30 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Martin - 2019-05-20, 06:16 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez Marlena - 2019-07-02, 06:54 PM
RE: Od gorliwej wiary, po jej utratę. - przez MarDeb - 2020-08-30, 10:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości