Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Największe protestanckie fora w sieci
#1
Tutaj macie jedyne w Polsce forum ewangelicznych Protestantów, które od 2 miesięcy funkcjonuje w sieci i ma się świetnie, mnóstwo tematów, coraz większa grupa użytkowników i odwiedzających. Szata graficzna na najwyższym poziomie, atmosfera świetna dzieki użytkownikom. Fajne moderatorki i administrator.

http://e-protestanci.pl

W planach mają budowę portalu ewangelicznego oraz internetowego radia, tak więc zapowiada się ciekawie. Z tego co wiem każdy chętny jest mile widziany i dostaje szansę tworzenia jakiegoś projektu.

Nie są związani z żadną denominacją i działają całkiem niezależnie.
#2
(2017-04-20, 01:45 PM)Martyna napisał(a): Z tego co wiem każdy chętny jest mile widziany i dostaje szansę tworzenia jakiegoś projektu.

Adwokat diabła też?
#3
(2017-04-20, 02:11 PM)Powała napisał(a):
(2017-04-20, 01:45 PM)Martyna napisał(a): Z tego co wiem każdy chętny jest mile widziany i dostaje szansę tworzenia jakiegoś projektu.

Adwokat diabła też?
Też, póki co rejestrują każdego. Kevinów Lomaxów i Johnów Constantinów teżTongue
#4
Rejestracja jest prosta, a pisać może każdy Big Grin ale wątpię by Ateista lub adwokat diabła tam się rozwijał intelektualnie. Ale mozesz spróbować Wink
#5
Niestety to forum już nie działa. Kilknięcie linku powoduje wyświetlenie komunikatu błędu.
Moje Gry Planszowe dla dzieci. Czasopismo dla dzieci.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości