Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw.
#4
Cytat: Skrajna prawica?
Czyli kto według Ciebie?

Ogólnie wszyscy, którzy wszędzie widzą globalny spisek marksistów (sami oczywiście nie umiejąc nawet w 2 zdaniach podsumować co to jest marksizm). W Polsce to głównie narodowcy, ale w PiS-ie też są tacy ludzie, obok zwykłych oportunistów.

Cytat: Co do kościoła, nie bylbym taki pewny. W wielu filmidlach internetowych w których wypowiadaja sie księża. Jest położony silny akcent na gloryfikacje kobiet. Polecam posłuchać ks. Pawlukiewicza.

Tak, ale feministki są przeciwne gloryfikacji. Nazywają to "stawianiem kobiet na piedestale" i uważają za część problemu, bo wtedy podchodzi się do nich jak do wyidealizowanych matek-Polek, stawiając nierealistyczne oczekiwania, zamiast po prostu zaakceptować jako ludzi. Takie myślenie prowadzi do świata jak sprzed lat, gdzie co dwa tygodnie było święto ku czci matki boskiej lub innej świętej, ale jednocześnie kobiety nie mogły iść na studia.

Bo to działa w dwie strony, jak społeczeństwo ubóstwia ideał matki-Polki, to z automatu dziewczyna która nie chce pod to podpadać zostaje grzesznicą, dziwką i czarownicą. Tak samo jak kiedy społeczeństwo czci mężczyznę-żołnierza, to chłopak który nie chce w tym brać udziału staje się dezerterem, zdrajcą i tchórzem.


Wiadomości w tym wątku
RE: Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw. - przez mateusz - 2020-02-01, 10:33 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości