Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw.
#21
Mateusz. Celem życia biologicznego jest prokreacja.Dlatego mamy dwie płcie. Które sie ze soba rozmnoza. Tak wygląda natura. Homoseksualizm nie może być naturalny, bo jest wbrew prokreacji. W zwiazku z tym może byc nabyty.
Nie mam nic do gejów. Niech sobie i robią co chcą.
Znam jednego i jest to bardzo w porządku facet.
#22
(2020-02-02, 04:25 PM)Bastek napisał(a): 1. A kiedy stwierdzą że maja inna orientacje?
w ktorym momencie zycia?
To dość istotne.

A kiedy stwierdzają, że jeszcze mają wybór? W jakim wieku osoba jeszcze się zastanawia, czy będzie lubiła to robić z tą samą płcią, czy przeciwną?

(2020-02-05, 11:37 AM)Bastek napisał(a): Mateusz. Celem życia biologicznego jest prokreacja.Dlatego mamy dwie płcie. Które sie ze soba rozmnoza. Tak wygląda natura. Homoseksualizm nie może być naturalny, bo jest wbrew prokreacji. W zwiazku z tym może byc nabyty.
Nie mam nic do gejów. Niech sobie i robią co chcą.
Znam jednego i jest to bardzo w porządku facet.

Pszczoły i mrówki w większości są bezpłodne. Natura jednak nadała im cel w życiu. Przykładów takich można podawać w nieskończoność. Wiesz, że u koników morskich to samiec zachodzi w ciążę? Są takie stworzenia na ziemi, które mają kilkanaście płci i ma to dla natury sens. Ludzie też często rodzą się z innymi płciami niż powszechnie popularne dwie.
#23
Jakie sa inne plcie u ludzi?
#24
Cytat:Celem życia biologicznego jest prokreacja.

A ja jestem wolnym człowiekiem i sam sobie wybieram cele, i to całe "życie biologiczne" nie jest moim szefem, więc nie rozumiem dlaczego mam się przejmować jego opinią Wink

Mylisz trochę pojęcia. Cele sobie stawiają ludzie. Biologia nie jest człowiekiem i nie ma celu.

Cytat:Dlatego mamy dwie płcie. Które sie ze soba rozmnoza. Tak wygląda natura. Homoseksualizm nie może być naturalny, bo jest wbrew prokreacji. W zwiazku z tym może byc nabyty.

Ale co z np. łabędziami, które wychowują potomstwo w parach homoseksualnych? To też jest nienaturalne i ktoś im wyprał mózgi ideologią gender? Wink

Cytat:Są takie stworzenia na ziemi, które mają kilkanaście płci i ma to dla natury sens.

Ba, każdy doświadczony akwarysta wie, że niektóre rybki mogą same zmieniać płeć w trakcie życia Smile Za dzieciaka miałem niezły szok jak to zobaczyłem w akwarium.

http://4szyby.blogspot.com/2010/05/mity-...zykow.html

Natura jest tak dużym i różnorodnym miejscem, że ciężko mówić o tym jakie zachowania są naturalne a jakie nie.

Cytat:Jakie sa inne plcie u ludzi?

Ludzie czasem się rodzą z cechami obydwu płci. A czasem psychologicznie mają inną płeć niż fizycznie.
#25
(2020-02-05, 11:04 PM)mateusz napisał(a):
Cytat:Celem życia biologicznego jest prokreacja.

A ja jestem wolnym człowiekiem i sam sobie wybieram cele, i to całe "życie biologiczne" nie jest moim szefem, więc nie rozumiem dlaczego mam się przejmować jego opinią Wink

Mylisz trochę pojęcia. Cele sobie stawiają ludzie. Biologia nie jest człowiekiem i nie ma celu.

Cytat:Dlatego mamy dwie płcie. Które sie ze soba rozmnoza. Tak wygląda natura. Homoseksualizm nie może być naturalny, bo jest wbrew prokreacji. W zwiazku z tym może byc nabyty.

Ale co z np. łabędziami, które wychowują potomstwo w parach homoseksualnych? To też jest nienaturalne i ktoś im wyprał mózgi ideologią gender? Wink

Cytat:Są takie stworzenia na ziemi, które mają kilkanaście płci i ma to dla natury sens.

Ba, każdy doświadczony akwarysta wie, że niektóre rybki mogą same zmieniać płeć w trakcie życia Smile Za dzieciaka miałem niezły szok jak to zobaczyłem w akwarium.

http://4szyby.blogspot.com/2010/05/mity-...zykow.html

Natura jest tak dużym i różnorodnym miejscem, że ciężko mówić o tym jakie zachowania są naturalne a jakie nie.

Cytat:Jakie sa inne plcie u ludzi?

Ludzie czasem się rodzą z cechami obydwu płci. A czasem psychologicznie mają inną płeć niż fizycznie.
A może to jest naturalną normą?
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,25526...gwOTM4ODQy
Co jest normalne i naturalne?
#26
Świetne. Czyli dowiedziono naukowo, że jak jest ochota, to i pies kota wyłomota. Jak rozumiem, wynika z tego wniosek o pilnej potrzebie redefinicji małżeństwa i oczywistość tezy, że pary homoseksualne powinny mieć otwartą drogę do adopcji dzieci?
Jak trzeba byc krotkowzrocznym.aby akceptować dewiacje podpierajac to rzekomymi badaniami naukowymi ze jest to.normalne Wink
Tylko nikt nie wpadl na pomysl kto i po co robi takie badania.

I jeszcze ta gazeta wyborcza w tle. Czyli sianie propagandy.
A co jeśli za rok okaże sie ze pedofilia jest zgodna z ewolucyjna norma??

Ewolucyjna norma jest tez zabijanie obcego potomstwa, gwalty, walka na smierc i życie o samice. To ewolucyjna norma.
W takim razie zycze takiemu doktorkowi aby sam doświadczył tego o czym pisze jako o ewolucyjnej normie. Wtedy chetnie poznam jego opinie Smile
#27
Cytat:Jak rozumiem, wynika z tego wniosek o pilnej potrzebie redefinicji małżeństwa i oczywistość tezy, że pary homoseksualne powinny mieć otwartą drogę do adopcji dzieci?

Nie. To ty wysnułeś argument, że pewne zachowania "nie są naturalne i dlatego nie mogą być wrodzone" i dlatego padły przykłady ze świata zwierząt, że nie masz racji.

Tak ogólnie to odwołanie do natury jest błędem w dyskusji  Smile Więc co jest naturalne a co nie, nie ma wpływu na dobro i zło.

To sztuczka dyskusyjna, która jest błędna na dwóch poziomach: faktów, bo w rzeczywistości takie zachowania są naturalne, i logiki, bo - jak sam zauważyłeś - natura nie definiuje co jest dobre a co złe, to robią ludzie.
#28
Jeszcze raz zapytam. Czy skoro jeden z drugim naukowcem wpada na kolejny pomysly, aby podpiąć wszystko, łącznie z dewiacjami pod ewolucje, aproponuje że pedofilia jest zgodna z linią ewolucyjna, co wtedy powiesz?
Co taki doktorek powie jak w ramach jego teorii ktos zgwałci mu dziecko??
Najlepiej ktoś z innego plemienia.


Trzeba czasami sie zastanowić, że pewne badania sa robione na zlecenie kogoś wyżeji nie ma sensu ślepo w to wierzyć. Nie popadajny w obłęd.
#29
(2020-02-05, 09:09 PM)Bastek napisał(a): Jakie sa inne plcie u ludzi?

Zasadniczo o tym jaką mamy płeć biologiczną określa nasze DNA i obecność chromosomów XY u mężczyzn. Problem w tym, ze geny te nie odpowiadają za to jakie mamy ciało zewnętrzne, a jedynie za niektóre organ płciowe. Może się więc urodzić mężczyzna (XY) z ciałem kobiety i kobieta (XX) z ciałem mężczyzny. Ba, mogą się nawet pojawić przypadki XXY, XYY i cała masa kombinacji tych chromosomów. Daje to bardzo dużą liczbę "inności" i wbrew pozorom nie są to odosobnione przypadki. Polecam:
https://www.ted.com/talks/emily_quinn_th...ng#t-37329 (są polskie napisy)

(2020-02-05, 11:50 PM)Gerald napisał(a): A może to jest naturalną normą?
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,25526...gwOTM4ODQy
Co jest normalne i naturalne?

Same-Sex Sexual Behaviour to każde zachowanie seksualne związane z tą samą płcią. Zwierzęta mają pod tym względem ograniczone pole do popisu, bo ich życie seksualne jest dość ubogie, więc i zachowania seksualne wobec tej samej płci są bardziej intensywne, przynajmniej w oczach ludzi. Dla psa obwąchiwanie tyłka innego psa, czy nawet lizanie po genitaliach to normalne zachowanie, u ludzi już raczej nie.

Faktem jest, że uznawanie takich zachowań jak homoseksualizm za nienormalne, nienaturalne, lub grzeszne powoduje także ograniczenie podobnych zachowań w świecie heteroseksualnym, a które pomimo, że nie są bezpośrednio związane z płodzeniem powodują zadowolenie z seksu (np. sex analny, pocałunki na powitanie pomiędzy mężczyznami itp.). Żądając więc u innych powstrzymania się od takich kontaktów, sami na siebie nakładami podobne ograniczenia.

Widać to zresztą w kontaktach z dziećmi. Znam już takich tatusiów walczących z "pedalstwem", którzy za nie-męskie uważają już samo prowadzenie wózka z dzieckiem na spacerze. Nawet się nie próbuje domyślać ile razy taki tatuś choćby próbuje przytulać syna na co dzień, bo o takich rzeczach, które powinny być normą, jak kompanie się wspólnie z dzieckiem nie wspomnę. Wszystko to kiedyś wpłynie na wychowanie takiego potomka i w gruncie rzeczy na jego gotowość do płodzenia następnego pokolenia.

(2020-02-06, 09:30 AM)Bastek napisał(a): Świetne. Czyli dowiedziono naukowo, że jak jest ochota, to i pies kota wyłomota. Jak rozumiem, wynika z tego wniosek o pilnej potrzebie redefinicji małżeństwa i oczywistość tezy, że pary homoseksualne powinny mieć otwartą drogę do adopcji dzieci?

Niektóre kraje miały możliwość adopcji dzieci przez osoby homoseksualne jeszcze zanim wprowadzono legalność takich małżeństw. Czy jesteś w stanie wykazać że w takich krajach spowodowało to jakieś następstwa od normy w stosunku do krajów, które tego zabraniają?

(2020-02-06, 09:30 AM)Bastek napisał(a): Jak trzeba byc krotkowzrocznym.aby akceptować dewiacje podpierajac to rzekomymi badaniami naukowymi ze jest to.normalne Wink
Tylko nikt nie wpadl na pomysl kto i po co robi takie badania.

Pewnie po to, żeby zrozumieć mechanizmy działania naszego świata biologicznego. To, że determinują one także nasze działania, wynika z tego że pochodzimy z tego samego świata.

(2020-02-06, 09:30 AM)Bastek napisał(a): I jeszcze ta gazeta wyborcza w tle. Czyli sianie propagandy.

Warto by było, jak już rzucasz na kogoś oskarżenia udowodnić, że są one prawdą. Sam sobie zresztą wystawiłeś laurkę wstawiając w pierwszym komentarzu link do medium, gdzie już w pierwszych słowach dziennikarka DoRzeczy bezczelnie kłamie w kwestii wyroku TSUE wobec Hiszpanii.

(2020-02-06, 09:30 AM)Bastek napisał(a): A co jeśli za rok okaże sie ze pedofilia jest zgodna z ewolucyjna norma??

A nie jest? Niektóre zwierzęta już w pierwszym roku życia rozpoczynają życie seksualne. Bakterie to nawet tuż po urodzeniu. Więc gdzie widzisz problem?

A tak na serio to właśnie nauka określiła, gdzie przebiegają granice zachowań, które uważamy za pedofilskie. Bo jak wiesz normy społeczne, kulturowe, czy nawet religijne już takie konkretne nie były nigdy.

(2020-02-06, 09:30 AM)Bastek napisał(a): Ewolucyjna norma jest tez zabijanie obcego potomstwa, gwalty, walka na smierc i życie o samice. To ewolucyjna norma.
W takim razie zycze takiemu doktorkowi aby sam doświadczył tego o czym pisze jako o ewolucyjnej normie. Wtedy chetnie poznam jego opinie Smile

Ewolucja polega na tym, że każdy organizm sam określa się poprzez dostosowanie do aktualnych norm środowiska, co czyni go indywidualnym gatunkiem o określonych cechach gatunkowych. Ludzie to nie morsy, lwy, czy jakieś modliszki, tylko całkiem inny gatunek biologiczny, który ma swój sposób na przeżycie. Sama teoria ewolucji wskazuje tylko, że jeśli mamy szukać jakichś podobieństw do zwierząt to tylko w naszej linii ewolucyjnej i tylko patrząc przez pryzmat ewolucji tych zachowań. Prościej: fakt, że w mojej linii rodowej, mam osoby które kiedyś walczyły pod Grunwaldem, nie znaczy, że teraz mam paradować po ulicy w pełnej zbroi i mieczem u pasa. Rycerskie zachowanie wobec kobiet jednak byłoby wskazane. I na tym polega ewolucja.
#30
Może się więc urodzić mężczyzna (XY) z ciałem kobiety i kobieta (XX) z ciałem mężczyzny. Ba, mogą się nawet pojawić przypadki XXY, XYY i cała masa kombinacji tych chromosomów. Daje to bardzo dużą liczbę "inności" i wbrew pozorom nie są to odosobnione przypadki."

1.Znasz kogoś takiego czy znowu podpierasz sie badaniami?
Idealnie swoim postem wkomponowujesz sie w ideologie która ma swój poczatek w Niemczech. Czyli możliwość decydowania o swojej płci.


2.A czy jestes wstanie stwierdzic ze nie spowodowalo to nastepstw?
I druga sprawa. Skoro ktoś wedlug Twojej teorii rodzi sie homoseksualista, to skad w nim potrzeba posiadania dzieci? Mowie o parach gejów którzy ta dziecko chcą adoptować??


Zreszta porownywanie zwierzat do ludzi jest niesmaczne. To ze bakterie tak robia to nie znaczy ze powinny robic tak ludzie.


Dalej nie chce mi.sie tego komentowac. Podpierasz sie teoria ewolucji i z niej czerpiesz kontrargumenty, zapominając ze jest to tylko teoria. Czyli juz z zalozenia na Twoje argumenty trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Z samej defincji.

A co do rycerskosci wobec kobiet. W terminologii PUA nazywa sie to biale rycerstwo.
Rycerstwo wobec kobiet to papka która wtlaczano nam poprzez bajki w dziecinstwie. Ty jesteś tego efektem. Zresztą w dobie dzisiejszych czasów kobiety mogly by sie czuc dyskryminowane z tego powodu.

Znajomy chcial byc rycerzem dla pewnej Norweżki. Chcial jej pomoc wnieść na górę karton. Norweżka mimo ze nie dawala sobie rady poskarzyla sie do szefa ze Polak ja dyskryminuja poprzez chęć jej pomocy.

Masz to swoje rycerstwo w praktyce.
Podobnie ma się z byciem gentlemanem. Termin ten został wymyślony przez francuskich blaznow chcąc sie przypodobać kobiecie.

Kobiety nie cenia takich rzeczy w mężczyznach. Bo to co kobieta mówi, a robi i co ją pociąga to kompletnie inne rzeczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości