Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw.
#25
(2020-02-05, 11:04 PM)mateusz napisał(a):
Cytat:Celem życia biologicznego jest prokreacja.

A ja jestem wolnym człowiekiem i sam sobie wybieram cele, i to całe "życie biologiczne" nie jest moim szefem, więc nie rozumiem dlaczego mam się przejmować jego opinią Wink

Mylisz trochę pojęcia. Cele sobie stawiają ludzie. Biologia nie jest człowiekiem i nie ma celu.

Cytat:Dlatego mamy dwie płcie. Które sie ze soba rozmnoza. Tak wygląda natura. Homoseksualizm nie może być naturalny, bo jest wbrew prokreacji. W zwiazku z tym może byc nabyty.

Ale co z np. łabędziami, które wychowują potomstwo w parach homoseksualnych? To też jest nienaturalne i ktoś im wyprał mózgi ideologią gender? Wink

Cytat:Są takie stworzenia na ziemi, które mają kilkanaście płci i ma to dla natury sens.

Ba, każdy doświadczony akwarysta wie, że niektóre rybki mogą same zmieniać płeć w trakcie życia Smile Za dzieciaka miałem niezły szok jak to zobaczyłem w akwarium.

http://4szyby.blogspot.com/2010/05/mity-...zykow.html

Natura jest tak dużym i różnorodnym miejscem, że ciężko mówić o tym jakie zachowania są naturalne a jakie nie.

Cytat:Jakie sa inne plcie u ludzi?

Ludzie czasem się rodzą z cechami obydwu płci. A czasem psychologicznie mają inną płeć niż fizycznie.
A może to jest naturalną normą?
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,171710,25526...gwOTM4ODQy
Co jest normalne i naturalne?


Wiadomości w tym wątku
RE: Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw. - przez Gerald - 2020-02-05, 11:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości