Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw.
#33
(2020-01-31, 01:03 PM)Bastek napisał(a): Ciekawy wywiad.
Mówi o dzeciach, postepujacym marksistowskim feminizmie w Hiszpanii i jego tragicznych skutków dla tamtejszych mężczyzn.
Problem jest taki że taki system dociera do Polski.
Dziś kobiety nie potrzebują mężczyzn. Ten jest potrzebny do zaplodnienia. Potem jest 500+, alimenty, opieka nad dzieckiem i pieniadze wyplacane bo Pani obniżył sie standard życia.
Do tego propagowanie rozwiazlosci, umniejszanie roli mezczyzny w rodzinie.
Zapraszam do dyskusji.

https://youtu.be/l4Die1OVGn8

Odpowiadasz za to, jaką sam sobie kobietę wybierzesz. Ponosisz tego skutki. Jeśli wybierasz kobietę nieposłuszną i sfeminizowaną, to takie skutki a nie inne będą, jak buntowanie się przez nią przeciwko Tobie, zdrady, niechęć do małżeństwa, walka o dzieci, o pieniądze, zdrada (w szerokim znaczeniu, w tym atakowanie Cię jak to możliwe). Mężczyzna ma możliwość poznać lepiej psychikę (duszę) kobiety, zanim wejdzie z nią w relację. Jeśli relacja opierała się na seksualności, nic dziwnego, że później jest szok i zdziwienie.

(2020-02-06, 09:26 PM)mateusz napisał(a):
Cytat: Jeszcze raz zapytam. Czy skoro jeden z drugim naukowcem wpada na kolejny pomysly, aby podpiąć wszystko, łącznie z dewiacjami pod ewolucje, aproponuje że pedofilia jest zgodna z linią ewolucyjna, co wtedy powiesz?

Dokładnie to samo, co powiedziałem wyżej tobie. To, czy coś jest naturalne czy nie jest, nie ma wpływu na to, czy to coś jest dobre czy złe. To jest błąd w rozumowaniu nazywany odwołaniem do natury.

Cytat:Idealnie swoim postem wkomponowujesz sie w ideologie która ma swój poczatek w Niemczech. Czyli możliwość decydowania o swojej płci.

Są przykłady osób transseksualnych w historii starożytnej. Więc na pewno nie jest o "ideologia która ma swój poczatek w Niemczech" - choćby dlatego, że Niemiec wtedy jeszcze nie było Wink

Ewolucjoznim nie jest naukowy. Ale to prawda, że wszystkie znane dzisiaj dewiacje, parafilie, parafrenie, zboczenia itd., znane są od początku ludzkości i dzisiejszy front tzw. "lewacki" to kolejna ofensywa jednego ze stronnictw, tj. demonicznego, antychrysta.

(2020-02-01, 10:33 AM)mateusz napisał(a):
Cytat: Skrajna prawica?
Czyli kto według Ciebie?

Ogólnie wszyscy, którzy wszędzie widzą globalny spisek marksistów (sami oczywiście nie umiejąc nawet w 2 zdaniach podsumować co to jest marksizm). W Polsce to głównie narodowcy, ale w PiS-ie też są tacy ludzie, obok zwykłych oportunistów.

Większość narodowców to socjaliści, cały PiS jest socjalistyczny. Nazywanie tych dwóch grup "prawicowymi" to całkowity fałsz.


Wiadomości w tym wątku
RE: Feminizm atakuje. Czyli jak to mężczyzna w Hiszpanii został pozbawiony praw. - przez Robert Grochowiak - 2020-04-19, 12:55 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości