Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego cierpimy i umieramy? Czy taki był pierwotny plan Boga? Co na to Jezus?
#16
Cytat:
(2020-04-11, 08:21 PM)Bastek napisał(a): 1. Pytanie w którego Boga, bo Niemcy tez wierzyli. Gott mit uns Smile
Fajnie jest pisać i przewidywać co by było gdyby. Jak sie siedzi w ciepłym domku.
A to że ktoś wierzy w Boga i chce dla niego umrzeć, to sam nie wiem. Tak tłumaczy sie słuszność nauki Jezusa. Że pierwsi Chrześcijanie gotowi byli umrzeć. Idąc tym tokiem wyznawcy Mahometa są jeszcze bliżej. Bo oni dziś potrafią się wysadzić w imie Allaha. Smile
Pierwsi chrześcijanie byli przekonani, że Jezus wróci za chwileczkę. Wyznawcy Mahometa nie są bliżej. Nie znam nikogo z chrześcijan, kto propagowałby zabieranie z sobą innych ludzi na tamten świat. Chrześcijanie umierają w samotności, w bólu, ale z nadzieją.

Cytat:2. Nie. Interpretujesz to tak jak Tobie wygodniej. Aby zgadzało Ci sie z góry określona "szufladka" Smile
Ja nie znam Boga, dałem sobie z tym spokój, patrz przez tyle lat nawet palcem nie kiwnal
Oki, takie twoje postrzeganie.
Cytat:3. Nie piszę o różnicy między Bogiem a człowiekiem. Chodzi mi o to że jeśli ktoś ustala zasady "nie zabijaj" a sam do tego nawołuje, jest słabe.
Ok. Jak słabe to słabe.
Cytat:4. Chodzi mi o to ze szufladkujesz ludzi, prawda to?
Ludzie sami się szufladkują. Jak twoje poglądy. To szufladka. Ale prawda to.
Cytat:5. Większość tak. Ale nie wszyscy.
Pisałem o tym. Ale ci "nie wszyscy" to wybitne wyjątki.
Cytat:7. Co mogę? Mordowac?
Mordować możesz. A ożywiać i zbawiać i dawać życie wieczne możesz?Nie? hehe no ,nieWink
Cytat:8.Niczego nie tłumaczę. To przekazy lekarzy i fachowców w tej dziedzinie
Oczywiście. Mają co robić i z czego żyć. ChwałaWink
9
Cytat:. Szanuje Twoje doświadczenie, ale zgadzać sie nie muszę.
I o to chodzi w życiu. Starzy tylko wspominają. Młodzi wymyślają świat na nowo.
Cytat:10. Ja tez grzesze, nie tylko pycha, ale i wieloma innymi rzeczami.
Dlatego jesteśmy ludźmi, anie bogamiWink


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego cierpimy i umieramy? Czy taki był pierwotny plan Boga? Co na to Jezus? - przez Gerald - 2020-04-11, 08:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości