Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie 2020. Ważne czy nie?
#3
Czołem.
Gerald. Problem jest dość skomplikowany. I zapewne nie sprowadza się do odpowiedzi warto/nie warto. Temat można i należy chociaż trochę rozwinąć.
Sprawa jest taka. Przedstawię to tak jak ja to widzę. Są ludzie którzy twierdzą że moralnym obowiązkiem każdego obywatela jest oddać głos w trakcie wyborów. Słyszałem też opinię, że jeśli powstrzymujesz się od głosu, to tak jakbyś głosował przeciwko określonej partii. Dla mnie jako człowieka niegłosującego takie opinie są... nie wiem jakiego użyć słowa, dziwne?, mijające się lekko z faktycznym stanem rzeczy?. Nie istnieje żadne moralne prawo w Biblii które zobowiązywałoby do głosowania potencjalnego chrześcijanina. Chyba, że o czymś nie wiem, to proszę o doinformowanie mnie.
Druga sprawa to już taka sprawa bardziej świecka. Po pierwsze ja nie mam czasu na wertowanie programów określonych kandydatów. Nie mam też instrumentów, które by mogły rozliczyć danego kandydata na określony urząd z jego niespełnionych obietnic. Druga sprawa jest taka, że sam polityk może się nie orientować jakie skutki przyniosą jego działania, a co dopiero wyborcy, którzy wywodzą się z różnych środowisk, mając sprzeczne interesy.
Pytanie do Ciebie: czy władza wybrana w wyborach demokratycznych pochodzi od Boga, nawet jeśli nie jesteś jej zwolennikiem, czy nie?


Wiadomości w tym wątku
Wybory prezydenckie 2020. Ważne czy nie? - przez Gerald - 2020-06-26, 10:18 PM
RE: Wybory prezydenckie 2020. Ważne czy nie? - przez Przemeks - 2020-06-27, 07:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości