Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie 2020. Ważne czy nie?
#8
Piszę o władzy wybranej w wyborach demokratycznych, gdyż chcę się skupić na konkretach.
Przepraszam, że nie zapytałem o ujawnienie informacji z Twojej tablicy, doszedłem poniekąd do wniosku, że jeżeli coś publikujesz to mogę o tym wspomnieć.
Wiesz jaki jest jeden z powodów dla których nie głosuję? - jest to program danego kandydata, który właśnie najczęściej prezentuje różne punkty do spełnienia, niekiedy zbieżne z moimi przekonaniami, a niekiedy nie. Nie ma chyba kandydata, który by miał w 100% zbieżne poglądy z moimi, gdyż jak wiemy dany prezydent musi kojarzyć interesy różnych grup społecznych, aby wygrać wybory. Dlatego też ludzie wybierają kandydata, który ma zbliżony program do ich przekonań, narażając się potem na krytykę tych którzy na konkretnego kandydata nie głosowali.
Przeciętny człowiek, który nie idzie na wybory nie ma wielkiego pola do popisu jeśli chodzi o wypowiadanie się o sytuacji w polityce czy w społeczeństwie. To znaczy może trochę ponarzekać w najbliższym otoczeniu o sytuacji, która mu się nie podoba, jeżeli jakaś mu się nie podoba, ale to raczej tyle. To tak a propos postu Konqa.
Nie wiem o co chodzi z tymi mniejszościami seksualnymi. Co zarzucasz ekipie rządzącej?
Co niepokojącego dzieje się na Węgrzech? Tam panuje władza absolutna?
Co to znaczy "bądźcie posłuszni władzy" według Ciebie, Gerald? Bo można to zapewne interpretować na różne sposoby - płacenie podatków, niewszczynanie rewolucji itp. Ważne jest natomiast, co miał na myśli ap. Paweł. W jaki sposób możesz wymówić posłuszeństwo władzy?

Jezus krytykował ówczesną władzę, czy to religijną - faryzeuszy, czy świecką - np. Heroda.


Wiadomości w tym wątku
Wybory prezydenckie 2020. Ważne czy nie? - przez Gerald - 2020-06-26, 10:18 PM
RE: Wybory prezydenckie 2020. Ważne czy nie? - przez Przemeks - 2020-06-29, 01:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości