Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym
#42
Księga Rodzaju 17,1-7

"A gdy Abram miał dziewięćdziesiąt lat," Czyli wtedy Ismael miał trzynaście lat "ukazał się Pan Abramowi i rzekł do niego: " Czyli ponownie ukazał się Wszechmogący Abramowi i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji do Abrama: "Jam jest Bóg Wszechmogący, trwaj w społeczności ze mną i bądź doskonały ! " Czyli Ja jestem Bogiem Wszechmogącym, trwaj w jedności ze mną i bądź doskonałym wzorem "Ustanowię bowiem przymierze między mną a tobą" Czyli Bóg Wszechmogący ustanawia swoje zobowiązanie wobec Abrama i zobowiązanie Abrama wobec Boga Wszechmogącego" i dam ci bardzo liczne potomstwo" Czyli i Bóg Wszechmogący da Abramowi tak liczne potomstwo, że nikt policzyć nie będzie mógł (Rdz.15,5) "Wtedy Abram padł na oblicze swoje" Czyli wtedy Abram padł na oblicze swoje przed Bogiem Wszechmogącym "a Bóg tak do niego mówił: Oto przymierze moje z tobą jest takie: Staniesz się ojcem wielu narodów" Czyli Abram stanie się ojcem wielu potomków podzielonych w rodzie, podzielonych w plemieniu według swoich imion, według swoich języków i według swoich krajów w narodach swoich "Nie będziesz już odtąd nazywał się Abram, lecz imię twoje będzie Abraham, gdyż ustanowię cię ojcem mnóstwa narodów" Czyli lecz imię twoje teraz będzie Abraham według wypełniania mojej woli w tobie, ustanowię cię ojcem potomstwa, z którego wywodzić się będzie wiele narodów " Rozmnożę więc ciebie nad miarę " Czyli Bóg Wszechmogący wypełniać będzie swoją wolę w Abramie, rozmnażając Abrama potomstwo bez miary (Rdz.15,5)" wywiodę z ciebie narody " Czyli z potomstwa Abrahama wywodzić się będzie wiele narodów " i królowie pochodzić będą od ciebie ", czyli i królowie pochodzić będą z potomstwa Abrahama "I ustanowię przymierze moje między mną a tobą i potomkami twoimi po tobie według pokoleń ich jako przymierze wieczne "Czyli i Bóg Wszechmogący ustanowi swoje zobowiązania wobec Abrahama i zobowiązania Abrahama wobec Boga Wszechmogącego, z potomkami Abrahama według pokoleń potomków ich w narodach ich jako zobowiązanie wieczne "abym był Bogiem twoim i potomstwa twego po tobie" Czyli abym był Bogiem Wszechmogącym Abrahama i potomstwa Abrahama (Rdz.17,1-7)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Wiadomości w tym wątku
RE: Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym - przez wiktorio12 - 2022-04-09, 09:43 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości