Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym
#66
Księga Rodzaju 20,1-5

"Potem wyruszył stamtąd Abraham do ziemi Negeb i mieszkał między Kadesz i Szur,` Czyli potem z dąbrowy Mamre Amoryty z pod Hebronu wyruszył Abraham do ziemi Negeb i zamieszkał między Kadesz z tryskającymi źródłami wód i pustynią Szur, na południowym - zachodzie ziemi Negeb `a następnie przebywał w Gerar ` Czyli a następnie przebywał w Gerar mieście - państwie Kananejczyków, na północnym zachodzie od ziemi Negeb `I mawiał Abraham o swojej żonie Sarze: Ona jest moją siostrą` Czyli i mawiał Abraham, tam gdzie przybył o swojej żonie Sarze, że jest jego siostrą. Bo Sara naprawdę była siostrą Abrahama, bo była córką Taracha ojca Abrahama, choć nie córką matki Abrahama; pomimo to, że była siostrą, została też żoną Abrahama (Rdz.20,12) `To też Abimelech, król Geraru, posłał i wziął Sarę` Czyli toteż Abimelech, król miasta - państwa Geraru, posłał sługi swoje, by wzięli i przyprowadzili, niezwykle urodziwą Sarę do króla Kananejczyków, Abimelecha `Ale Bóg przyszedł do Abimelecha we śnie tej nocy i rzekł mu: Umrzesz z powodu kobiety, którą wziąłeś, bo jest zamężna` Czyli ale Bóg Wszechmogący informuje króla Abimelecha we śnie, to jest wtedy, gdy jego umysł - wewnętrznie ukształtowany funkcjonalnie rodzaj informacji. Nie przetwarza wizji, fonii etc...dostarczanej przez zmysły - zewnętrznie ukształtowane funkcjonalnie rodzaje informacji, tamtej nocy po zachodzie słońca. I rzekł mu: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Boga Wszechmogącego do Abimelecha. I wtedy umysł Abimelecha, poza zmysłowo odebrał informację zamieszczoną we wszechinformacji - poniesiesz śmiertelne konsekwencje z powodu kobiety - Sary , którą sobie wziąłeś do obcowania, bo ona ma męża. A co do kogo należy, do tego należeć ma `Ponieważ Abimelech nie obcował z nią, rzekł: Panie ! Czy i ludzi sprawiedliwych chcesz zabić ?` Czyli Abimelech nie obcował z Sarą żoną Abrahama, rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji Abimelecha do Boga Wszechmogącego, czy ludzi, którzy nie obcowali z kobietą, którą sobie wzięli, bo byli nieświadomi, że wzięli kobietę, która ma męża, chcesz by ponieśli śmiertelne konsekwencje ? `Wszak on sam powiedział mi: Ona jest moją siostrą` Czyli przecież on - Abraham sam powiedział królowi Geraru, że Sara jest jego siostrą `A ona też mówiła: On jest moim bratem` Czyli ona - Sara też mówiła o Abrahamie, że jest jej bratem `Uczyniłem to w prostocie serca mojego i czystymi dłońmi` Czyli posłałem swoje sługi, by wzięli tą niezwykłej urody kobietę - Sarę. Bo byłem nieświadomym, że ma męża, i moje dłonie jej nie dotykały (Rdz.20,1-5)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Wiadomości w tym wątku
RE: Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym - przez wiktorio12 - 2022-06-20, 10:07 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości