Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym
#93
Księga Rodzaju 24,12-14

"I rzekł: Panie, Boże pana mojego Abrahama, poszczęść mi dziś i okaż łaskę panu mojemu Abrahamowi" Czyli i rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów nieświadomego sługi Abrahama, że Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę w Abrahamie. A pan nieświadomego sługi, Abraham jest wzorem wypełniania woli Wszechmogącego Boga, a szczęściem nieświadomego sługi Abrahama byłaby świadomość, że Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę w Abrahamie, a pan nieświadomego sługi, Abraham jest wzorem wypełniania woli Wszechmogącego Boga. I stał się Abraham dziś, dla każdego z nas wzorem wypełniania woli Wszechmogącego Boga. Bo nie negował i nie manipulował rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Wszechmogącego Boga. I okazał niezasłużoną łaskę zbawienia, Wszechmogący Bóg,potomstwu Abrahama i każdemu z nas, w Jezusie Zbawicielu, aby był dla każdego z nas, najdoskonalszym wzorem człowieka. W nienegowaniu i w niemanipulowaniu rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. By nie ponieś śmiertelnych konsekwencji, które Jezus Zbawiciel poniósł za każdego z nas. Byśmy byli świadomi, że negowanie i manipulowanie rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. To pewna i okrutna śmierć, którą Jezus Zbawiciel pokazał na krzyżu. "Oto ja stoję u źródła wody, a córki mieszkańców tego miasta wychodzą, aby czerpać wodę" Czyli oto nieświadomy sługa Abrahama, analogicznie do wszystkich nieświadomych dziś, że Wszechmogący Bóg wypełniał swoją wolę w Abrahamie. Oto nieświadomi, stoją u źródła wody świadomości, a córki potomków Arama i Nachora, brata Abrahama z miasta Aram - Naharaim, wychodzą aby czerpać wodę,ze źródła świadomości " Niechże więc ta dziewczyna, do której powiem : Nachyl dzban twój, proszę,abym się napił, a ona powie : Pij, i wielbłądy twoje też napoję - będzie tą, którą przeznaczył, dla Izaaka," Czyli niech ta dziewczyna z rodu Sema, do której powiem: Nachyl dzban twój, proszę, abym miał udział w piciu wody ze źródła świadomości i wielbłądy twoje też napoję wodą ze źródła świadomości, będzie tą dziewczyną z rodu Sema, którą Wszechmogący Bóg przeznaczył na żonę dla wypełniającego wolę Wszechmogącego Boga, dla Izaaka, syna Abrahama, którego urodziła Abrahamowi Sara w starości jego, z woli Wszechmogącego Boga "a ja po tym poznam, że okazałeś łaskę panu mojemu" Czyli a nieświadomy sługa Abrahama po tym pozna, gdy będzie pił wodę ze źródła wody świadomości, że Wszechmogący Bóg okazał niezasłużoną łaskę zbawienia, potomstwu Abrahama i każdemu z nas, w Jezusie Zbawicielu wzorze świadomości. By nie czynić falowych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnym, bo za czynienie falowych zakłóceń w systemie duchowo - informacyjnym. Negowaniem i manipulowaniem rzeczywistych faktów i rzeczywistych słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga, na pewno poniesie śmiertelne konsekwencje, każdy z nas, które Jezus Zbawiciel pokazał na krzyżu (Rdz.24,12-14)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Wiadomości w tym wątku
RE: Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym - przez wiktorio12 - 2022-09-08, 10:45 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości