Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym
Księga Rodzaju 26,4-7

"Rozmnożę potomstwo twoje jak gwiazdy na niebie i dam potomstwu twemu wszystkie te kraje," Czyli rozmnoży Wszechmogący Bóg potomstwo Izaaka jak gwiazdy na niebie, których zliczyć nie można. Tak liczne będzie potomstwo Izaaka dane od Wszechmogącego Boga (Rdz.15,5) i da Wszechmogący Bóg potomstwu Izaaka wszystkie te kraje, w których mieszkają przeklęci - nieświadomi potomkowie Chama (Rdz.9,25) "a wszystkie narody ziemi będą błogosławione przez potomstwo twoje," Czyli a dla wszystkich narodów ziemi będzie swoją wolę wypełniał Wszechmogący Bóg w potomstwie Izaaka, synu Abrahama "dlatego, że Abraham był posłuszny głosowi mojemu i strzegł tego, co mu poleciłem, przykazań moich, przepisów moich i praw moich" Czyli dlatego, że Abraham wypełniał mowę słów Wszechmogącego Boga i przestrzegał mowy słów Wszechmogącego Boga, którą nakazał Abrahamowi Wszechmogący Bóg w przykazaniach, przepisach i prawach Wszechmogącego Boga. Bo wyszedł z ziemi swojej i od rodziny swojej, i z domu ojca swego (Rdz.12,1) którzy mieli swoją naukę i swoją religię, w których nie było świadomości wypełniania mowy słów Wszechmogącego Boga i przestrzegania mowy słów Wszechmogącego Boga, które nakazał Abrahamowi Wszechmogący Bóg w przykazaniach, przepisach i prawach Wszechmogącego Boga. Apel do każdego z nas, by wyjść ze swoich nauk i swoich religii, które nie wypełniają mowy słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. I nie przestrzegają mowy słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga, które nakazał w przykazaniach, przepisach i prawach, w mowie słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga. By nie ponieś konsekwencji, które Jezus Zbawiciel pokazał na krzyżu. By każdy z nas, wzorem Abrahama wypełniał mowę słów Pisma Świętego Wszechmogącego Boga "I zamieszkał Izaak w Gerarze" Czyli i zamieszkał Izaak w Gerarze, mieście - państwie, wśród przeklętych - nieświadomych potomków Chama (Rdz.9,25) " a gdy mężowie tej miejscowości pytali o jego żonę, odpowiedział: Siostra to moja, bo bał się mówić: To żona moja" Czyli a gdy mężczyźni Geraru pytali o Rebekę, żonę Izaaka, odpowiedział Izaak mową słów: Siostra to moja, bo bał się mówić o Rebece, że to żona moja "Pomyślał bowiem: By mnie snadź nie zabili mężowie tej miejscowości z powodu Rebeki, gdyż jest piękna" Czyli pomyślał Izaak bowiem: By mnie pewnie nie zabili mężczyźni z Geraru z powodu Rebeki, żony mojej, gdyż jest piękna i Rebekę, żonę Izaaka wzięli by sobie za żonę swoją (Rdz 26, 4-7)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Wiadomości w tym wątku
RE: Instrukcja życia w systemie duchowo-informacyjnym - przez wiktorio12 - 2022-11-26, 11:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości