Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dary duchowe dziś, fakt czy pobożne życzenia?
#6
(2016-03-17, 10:54 PM)piotrz napisał(a): Wydaje mi się, że trochę pomieszałeś dwie osobne rzeczy: samo uzdrawianie z różnymi darami (w szczególności mocy). Koszmarki J. Petersa krążące po necie wbrew tytułowi zupełnie nie mają nic wspólnego z "rozeznawaniem", a posługują się emocjonalną manipulacją, całkowicie pomijając cyrk, jaki robią niektórzy 'charyzmatycy"; ale to zupełnie inna sprawa.
Ok. To Twoja opinia i masz do niej prawo.
Miło by było jednak, gdybyś jakoś umiał uzasadnić tą Twoją opinię o "koszmarkach", a jeszcze milej byłoby, gdybyś ją uzasadnił, bo ja nie znoszę ogólników i takie zarzuty, jeżeli okazują się bezpodstawne, źle działają na mój układ rozrodczy, a bardzo go sobie cenię i chciałbym go jeszcze dłuższą chwilę używać, natomiast ludzi, którzy nimi rzucają, zarzutami znaczy, choć kocham miłością bliźniego, to jakoś mniej cenię, za brak merytoryczności,  a chcę bardzo cenić wszystkich. Bardzo.


Cytat:piotrz
Same dary Ducha Świętego działają, mają się bardzo dobrze i świetnie służą kościołowi, jeśli są właściwie używane
Ok, fajnie.
 A jakieś przykłady?


Cytat:piotrz
Cesasjonizm, czyli nauka o zaniku darów, ma bardzo kiepskie podstawy biblijne,
OK. Cieszę się z Twojej znajomości tak trudnych słów, ale byłoby bardzo uprzejmie z Twojej strony, gdybyś tutaj, jeśli znajdziesz chwilkę, rozprawił się z tymi "kiepskimi podstawami biblijnymi", bo ogólniki .... czytaj wyżej

pozdrowieniaWink


Wiadomości w tym wątku
RE: Dary duchowe dziś, fakt czy pobożne życzenia? - przez Gerald - 2016-03-18, 04:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości