Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uzdrowienia, cuda w innych religiach
Szukaj dalej,mój Słodziaku
I qrwa znajdziesz
Bo jesteś z tych co myślą
I dziękuję Panu za takichWink
(2016-03-30, 05:20 PM)Gerald napisał(a): Szukaj dalej,mój Słodziaku
I qrwa znajdziesz

A pewnie, że będę sobie szukał i milcząco zakładał. Do końca życia.
Ale nie oddam swojego życia milczącym założeniom.
(2016-03-30, 05:22 PM)Powała napisał(a):
(2016-03-30, 05:20 PM)Gerald napisał(a): Szukaj dalej,mój Słodziaku
I qrwa znajdziesz

A pewnie, że będę sobie szukał i milcząco zakładał. Do końca życia.
Ale nie oddam swojego życia milczącym założeniom.

Spoko
Twój wybór

Bóg oceni
(2016-03-30, 05:07 PM)Powała napisał(a):
(2016-03-30, 03:31 PM)gronostaj napisał(a): Powała, robisz milczące założenia:

Gdyby nie milczące założenia, toby żadnych religii nie było Shy

Prawda. I należy się tym założeniom z bliska przypatrywać. A jeśli - tak jak tutaj - mamy dwa różne wnioski, które wynikają naturalnie z dwóch różnych założeń, to o tych założeniach lepiej dyskutować, a nie wnioskach.

To teraz ja poproszę pojedynek:

Jest jeden Bóg i robi czasem cuda, które niekoniecznie potwierdzałyby jego istnienie
vs.
Jest wielu bogów/Bogów, którzy poprzez cuda wyrywają sobie popleczników


Można wrzucać na ring kolejnych zawodników Wink
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
(2016-03-30, 01:29 AM)Jacek z Odrowążów napisał(a): Akurat jest to jeden z niewielu notarialnie poświadczonych cudów Smile
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cud_z_Calandy

Zważywszy na to, że dwa lata później, podobna komisja notarialna, skazała na dożywotnie odosobnienie Galileusza, wiadomo za co, opierając się na podobnych argumentach, to kolega naprawdę świetny przykład podał. W Hiszpanii, w tamtych czasach można było znaleźć całe miasteczko świadków twierdzących, że bzykałeś się z Szatanem, którzy gotowi byli to przysiąc na własne życie. Inkwizycja ich odpowiednio wytresowała.

***

Wracając jednak do tematu: Jak tłumaczycie fakt uzdrawiania przez demony w innych religiach, zważywszy na słowa Jezusa:

Cytat:Wtedy przywołał ich do siebie i mówił im w przypowieściach: «Jak może szatan wyrzucać szatana? 24 Jeśli jakieś królestwo wewnętrznie jest skłócone, takie królestwo nie może się ostać. 25 I jeśli dom wewnętrznie jest skłócony, to taki dom nie będzie mógł się ostać. 26 Jeśli więc szatan powstał przeciw sobie i wewnętrznie jest skłócony, to nie może się ostać, lecz koniec z nim.
?
Ja nie tłumaczę faktu uzdrawiania przez demony
Ja tłumaczę faktem uzdrawiania przez wiarę
Hmm
Z Tobą gadam
rozmyśliłem sięWink


Jak widać takie cuda to codzienność Smile
Nom
U Ruskich być może
U Poliaków niet


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości