Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FILMY, ktore rezonuja w duszy, daja do myslenia i czasem wraca sie do nich
#66
Chcę Wam dziś polecić obraz "Ukryte Piękno".
Główny bohater Howard, traci 6 letnią córkę... Mimo upływu czasu nie potrafi wrócić do normalności. Wtedy przyjaciele z pracy postanawiają mu pomóc...
Wiele jest takich filmów w stylu amerykańskich opowieści z morałem. Nie każdemu się to spodoba, ale do mnie ten film przemówił. Nie skupia się tylko na głównym bohaterze. Pokazuje premedytacje reklamodawców i tzw. couchów w manipulowaniu naszym lękiem i uczuciami. W teorii wszystko można jakoś wykorzystać i opisać. Trudniej w realu stanąć na przeciw bólu. Opowieść ma też w sobie pewien znak zapytania? To lubię.
Temat trudny, ale nie jest to film psychologiczny z wywracaniem duszy na lewą stronę. To jest po prostu coś poważniejszego do obejrzenia, gdy mamy ochotę na jakąś refleksję a nie tylko na rozrywkę. Bardzo dobra obsada aktorska.

https://youtu.be/WT9D-l1tG8w?list=PLCeiI...Y62gcGLxZN


Wiadomości w tym wątku
RE: FILMY, ktore rezonuja w duszy, daja do myslenia i czasem wraca sie do nich - przez joann071 - 2017-07-31, 09:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości