Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Się witamy?
#1
A Eliahu mnie natchnął, aby stworzyć takie małe powitanie, komu się zechce przywitać

Chrześcijanin nie boi się niczego, tylko Boga i w związku z tym można coś o sobie, troszkę opowiedzieć, jak się komu chce, bo interenety mają to do siebie, że nikt za nic nie odpowiada, chowając się pod ksywką czy nickiem, jak go zwą
Niechrześcijanin też nie boi się niczego i się nie chowaBig Grin

A ja się nie chowam bo lubię odpowiedzialność za swoje słowa i czyny

Jestem Maciek
Mieszkam w Kielcach, mam prawie 44 lata, żonę i dwójkę dzieci
Moja Żona i dwójka dzieci to największy dorobek mojego życiaBig Grin

Kocham Boga, rodzinkę, muzykę i wiedźmina, co widać po nicku
Co prawda nie zasłużyłem sobie na miano Geralta, bo dużo lepszy był ode mnie, więc jestem GeraldBig Grin

Więcej grzechów nie pamiętam, ale wszystkie popełniam sam...
No, jak kto chce, to się można przywitać, bo ładnie się witać i przynajmniej wiadomo z kim się gada

Witam wszystkich przybyłych, szukających, zalogowanych i niezalogowanychWink
A jak kto znalazł to, czego szukał to dobrze się pochwalić
A co!

#2
(2016-03-30, 07:44 AM)Gerald napisał(a): Smile  a witam Smile
trafiłam tu przez przypadek i też jestem z Kielc, no z okolic ale niedalekich Smile
Bóg pojawił się w moim życiu tak niespodziewanie, że pomimo zę mineło już 3 lata to nadal wydaje mi się to nieprawdopodobne Smile
Mam na imię Monika, 32 lata za sobą, męż i syna przy sobie Smile
Poznanie Boga otworzyło mnie na innych, a może raczej otwiera cały czas.
Bardzo lubię gadać o wszystkim, jeżdzić na rolkach (mimo, że słabo mi to wychodzi), czytać kryminały i sensacje Smile
Pozdrawiam Smile
#3
Ahoj! Witam całe forum i mam nadzieję miło spedzić tutaj czas, trafiłem na to forum dostając adres od znajomego, pozdrawiam!
#4
No cześć krajanka Monika  i powitać KvgeworBig Grin

W końcu jakieś ludzie się witają, a nie robotyWink
Bawcie się dobrze. Jest co czytać i jest co posłuchać
Jak macie jakieś muzyczne propozycje to zapraszam do wątku
muzycznego Wink

A i gadać można na wszelkie możliwe tematy bo tu sami nieprofesjonalni, znający się na wszystkim i na niczym teżBig Grin
#5
Dzien dobry to ja bartek ..przyszedlem tu aby sie zapytac o cos ..to tyle
#6
A, witaj BartkuBig Grin

Pytaj, pytaj, na ile będę potrafił to odpowiem, a jak nie będę potrafił, to też odpowiem bo lubię się wymądrzać i wtedy ktoś mądrzejszy odpowie lepiejWink
#7
Hej!
Witam wszystkich. Mam na imię Natalia i jestem nie-anonimowym słuchaczem odwyku od lat Smile to, ze wogole na niego trafiłam w czeluściach internetu to był kolejny cud który w życiu mnie spotkał. Mam tych cudów trochę choć sa to moje osobiste cuda dla kogoś z zewnątrz zwane zbiegi okoliczności ale zwał jak zwał. Jestem tu z dwóch powodów 1.bo wypada sie przywitać z nowo poznanymi a po 2. Bo mam pytanie: czy jest tu ktoś kto tak jak ja słucha odwyku, jest chrześcijaninem i ...uwaga! Mieszka w uk? A najlepiej w Coventry? Ja właśnie tu mieszkam i fajnieby było poznać jakiegoś odwykowicza. Wy tam w Polsce macie te swoje odwyk campy to moze i tu w uk dałby sie zorganizować cos... Cokolwiek. Na głupią kawę wyskoczyć Smile pozdrawiam
#8
Cześć NataliaBig Grin
Sporo ludzi trafiło na Odwyk w cudny sposóbWink
Niestety na forumie nikt z UK jeszcze się nie ujawnił, chociaż Catty chyba mieszkała albo mieszka w UK. Nie do końca wiem.
Ale na Odwyku "gównym" ze dwóch wyspiarzy ostatnio się uaktywniło pisząc komentarze, co prawda stare dziadki w moim wieku i starsi, ale jak się nie ma co się lubi...Big Grin ....to można rzucić wędkę, może są z okolic Coventry
Tak czy inaczej witamy na forumieWink
#9
Miałem trochę odwyku od Odwyku, ale wróciłem, to się przywitam w końcu Wink

Jestem Krzysiek. Studiuję w Krakowie i mieszkam też jakoś tak w okolicy. Z fachu zajmuję się komputerami i czasem to nawet wiem o co im chodzi. Na Odwyk trafiłem z polecenia znajomego już kupę lat temu, chyba ze 6. Potem miałem parę lat przerwy i ostatnio znowu sobie podsłuchuję, co tu się dzieje.

W ramach ciekawostki dodam, że zawsze jak się zaangażuję w jakąś społeczność internetową to za chwilę umiera... więc jeśli Odwykowi stanie się coś złego, to pewnie przeze mnie Big Grin
Treść powyższego postu odzwierciedla zdanie autora w chwili jego napisania. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania w przyszłości. Jeśli autor powyższego postu gada głupoty, to krzycz na niego.
#10
Hejka KrzysiekWink
Fajnie,  że wróciłeś z odwyku

Cytat:W ramach ciekawostki dodam, że zawsze jak się zaangażuję w jakąś społeczność internetową to za chwilę umiera... więc jeśli Odwykowi stanie się coś złego, to pewnie przeze mnie Big Grin

Nic się nie martw, ta tendencja powoli się zmienia ponieważ, póki co, dzielnie podtrzymujesz życie na NieprofesjonalnychWink
Witamy serdecznie ponownie bo więcej tutaj takich ludzi potrzebaBig Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości