Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Się witamy?
#21
Witaj Mariusz na forumieSmile
Podzielam Twoją nadziejęWink
#22
Czesc... i ja tu trafiłem :-)
#23
Witaj. Big Grin
#24
(2016-12-11, 09:08 AM)AZGARD napisał(a): Czesc... i ja tu trafiłem :-)

No i fajnie Big Grin
#25
Witam wszystkich serdecznie jestem tu pierwszy raz, nie jestem już najmłodszy (50 lat) i trochę przeszedłem w życiu duchowym poszukując Boga.
Obecnie (może zabrzmi to pysznie) jestem na 100% pewny, że poznałem prawdę biblijną i chciałbym się nią podzielić.
Nie należę do żadnego kościoła oraz żadnej zorganizowanej grupy religijnej, gdyż uważam (po analizie Biblii) iż obecnie jeszcze nie jest na to czas. 
Ja i moja rodzina spotykamy się raz w tygodniu na Skype w małej grupce osób dla której najwyższym autorytetem jest Słowo Boże.
Najważniejsze wręcz najpilniejsze informacje jakie chciałbym wam przekazać znajdują się w ks.Daniela 11:28-30a
Wizja przekazana Danielowi w rozdziałach 10, 11, 12 przedstawia chronologicznie plan Nieba od starożytnej Persji przez Grecję, Rzym, współczesne mocarstwa aż do końca ludzkich rządów nad ziemią.
Analizując to proroctwo można samemu stwierdzić jak dokładnie się ono wypełnia oraz zorientować, w którym momencie czasu znajdujemy się z punktu widzenia Boga.
Mam problem, w którym miejscu mógłbym o tym porozmawiać gdyż nie widzę podobnego wątku?
Może mi ktoś wskazać? Dodgy

Pozdrawiam.
#26
Witaj Marku.
Sądzę, że dobrym pomysłem byłoby założenie nowego wątku w zwykłych wątkach.

Pozdrawiam
#27
Witaj MarkuBig Grin
Dziel się wiedzą, zapraszamy
Jak wspomniał Przemek załóż nowy wątek, jak będą kłopoty, daj znać na priva to je rozwiążemy.
#28
Cześć Wszystkim!!!
Jestem Kamil, mieszkam w Wieliczce z żoną Patrycją. W naszym domu razem z nami mieszkają owczarek niemiecki - Brita i trzy koty - Feta, Maniek, Willson. Dzieci jeszcze nie mamy i od razu zaznaczę, że zwierzęta nie stanowią ich substytutuSmile.
Wierzę w Boga z Biblii i staram się go poznać. Mimo, że przez całe życie wydawało mi się, że jestem chrześcijaninem to dopiero niedawno zacząłem poznawać Słowo Boże.
Na forum trafiłem poprzez Odwyk, a na odwyk przez przypadek słuchając(większości materiałów słucham a nie oglądam ) jakiegoś filmu Martina zamieszczonego w propozycjach na YT. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ot zwykłe znalezienie strony w sieci, gdyby nie to że poszukiwałem informacji na potwierdzenie tez z pewnego filmu, prawie dokumentalnego, traktującego o Lucyferze i jego planach zniszczenia ludzkości. Odwyk się wtedy przewijał wielokrotnie, ale ani razu tam nie zajrzałem. Omijałem jak mogłem, niemalże z premedytacją. Wreszcie, któregoś dnia odpalił mi się film Martina i pierwsza moja myśl była taka: "Ohoo. Kolejny kolo nabija sobie kabzę nabijając się z Boga". Wiadomo stereotypowe myślenie. Po chwili dopiero zorientowałem się, że mam do czynienia z inteligentnym człowiekiem, który posługuje się często ironią opisując rzeczywistość. Zacząłem słuchać Odwyku. Wierzcie lub nie ale odkąd słucham odwyku to równocześnie zacząłem czytać Biblię a moje "zainteresowania" tematami, poruszanymi w filmach, projektach czy forach dotyczących Szatana i demonów zniknęło. Mam nadzieję, ze przeżyję tutaj ciekawe dyskusje z ciekawymi ludźmi, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat Boga.
#29
No, witamy KamiluSmile
Fajna historia, bądź częstym gościem na ulubionym forumie i dyskutuj ile zdołasz. Jeśli masz jakieś pytania, tudzież wątpliwości dotyczące jakiegoś absorbującego Cię w danej chwili życia tematu, to zachęcam do wyrażenia ich w nowych wątkach.
Miłej zabawyWink
#30
Witaj Kamil. Miło Cię widzieć na forum. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości