Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Się witamy?
#31
Witam Wszystkich! Trafiłam tu nie do końca przypadkiem. Po dłuższej przerwie słucham Odwyku i nie tylko. Nie lubię sztywności i formalizmu w sprawach Bożych przede wszystkim. Nie lubię pyskuwek, ale lubię dyskusję. ŚWIADOMIE wierzę w Boga od 1990r.
Od 17 lat nie chodzę do KK. Ale mam znajomych katolików.
Poza tym lubię dobry film i książki, podziwiam ludzi rysujących i lubię różne hande made. Jestem mężatką w średnim wieku.
#32
Cześć Joann071.Smile
Baw się dobrze na forumie
zapraszamy na plac zabaw Nieprofesjonalnych. Można wszystko, oprócz tego czego nie można. A jako, że nie do końca wiadomo czego nie można...... To wszystko można. No, chyba, że się okaże, że jednak nie można;-)To wtedy nie można. I tu się ukazuje formalizm....niesformalizowany formalizm, taki luźny znaczy. Formalnie, nieformalny. No i takie tam...
Fajnie, że jesteś.
#33
(2017-06-27, 10:22 PM)Gerald napisał(a): Cześć Joann071.Smile
Baw się dobrze na forumie
zapraszamy na plac zabaw Nieprofesjonalnych. Można wszystko, oprócz tego czego nie można. A jako, że nie do końca wiadomo czego nie można...... To wszystko można. No, chyba, że się okaże, że jednak nie można;-)To wtedy nie można. I tu się ukazuje formalizm....niesformalizowany formalizm, taki luźny znaczy. Formalnie, nieformalny. No i takie tam...
Fajnie, że jesteś.

 Dzięki, podoba mi się Twoje poczucie humoru.  Tongue 
#34
Dzięki, że Ci się  podoba i dzięki,  że jesteś. Potrzeba tutaj jeszcze więcej dziewczyn z charakterem Big Grin
#35
cześć i witam,
kiedy będą odcinki wgrywane na yt? łatwiej tam oglądać niż na stronie, pozdro
#36
Cześć.
Odkryłam to forum wczoraj. Przypadek? Może, ale bardziej przekonuje mnie teoria, że to "palec Boży", taka odpowiedź na aktualną potrzebę.
Smile
#37
Witaj Samara.  Big Grin
#38
Cześć SamaroBig Grin
Fajnie, że odkryłaś i fajnie , że palecWink
Witaj w klubie wiecznie pytających
#39
Cześć Samara. Akurat przechodziłem to pomyślałem że powiem cześć. Cześć!
#40
Dziękuję za ciepłe słowa. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości