Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Się witamy?
#41
Miło mi Was powitać i poznać Smile jestem z Gorzowa Wielkopolskiego Smile pozdrawiam ciepło Magdalena
#42
Cześć MagdalenaBig Grin
Jeszcze Gorzowa Wielkopolskiego tutaj chyba nie było i fajnie, że jest.
Też miło mi Ciebie poznać, baw się dobrzeWink
#43
(2018-09-04, 11:01 PM)Gerald napisał(a): Cześć MagdalenaBig Grin
Jeszcze Gorzowa Wielkopolskiego tutaj chyba nie było i fajnie, że jest.
Też miło mi Ciebie poznać, baw się dobrzeWink

Witaj :Smile Dziękuję Smile
#44
Cześć Wszystkim! Na odwyk trafiłem niecały rok temu, a teraz postanowiłem pojawić się na forum w nadziei, że może uda mi się nawiązać kontakt z osobami, które też są zainteresowane poznawaniem Boga.
Mieszkam w okolicach Włoszczowy, a pracuje zdalnie w firmie z Poznania.
Pozdrawiam, Łukasz.
#45
Cześć ŁukaszBig Grin
Nadziei nie porzucaj. Mieszkam w Kielcach. Rzut beretem do Włoszczowy. Jakby co pisz na priva, gdybyś chciał se pogadać we oczy, ładne niebieskie(ładne umownie), ale tylko weekendy zostają na ewentualne spotkaniaWink
A na forumie pisz więcej bo lubię fajne i wartościowe opinie poczytać i z pewnością nie tylko ja lubię
Pozdrawia ten, którego imienia się nie wypowiada bo strach w oczy kole czy jakoś takWink
#46
Cześć, jestem Bastek, pieszczotliwie oczywiście Smile mam 30 lat, bez żony, bez dzieci, bez kredytu Big Grin
Człowiek z pokręconą na wszystkie strony psychiką, szukający Boga na wszelkie sposoby, jestem z pod Warszawy. Odwyku zacząłem słuchać kilka lat temu, niby pracowity ale leniwy, jedyne co mi wychodzi to przepierdzielanie życia i pieniędzy, od dawna mam wrażenie że zataczam się od krawężnika do muru, pełny marzeń i bujnej wyobraźni, naiwny i łatwowierny wierzący w ludzi, niby bystry a głupi jak but, niby mądry ale popełniający szkolne błędy, niby odważny a tchórzliwy człowiek ze skłonnościami do nałogów i kobiet Smile))
Zarejestrowałem się aby ktoś mi dał kopa w dupę, abym ruszył się i nie przepierdzielił kolejnej dekady życia.
Cenie sobie celne i szczere uwagi które wybijają mnie z mojej egoistycznej, przepełnionej wygodnictwem natury, niczym guzik atomowy.

Jeszcze raz cześć.
#47
Cześć Bastek.
Fajnie, że jesteśBig Grin
Niezła charakterystyka, szczera i uczciwaWink
Baw się dobrze na nieprofesjonalnym podwórku
#48
Smile 
Witam i o zdrowie wszystkich pytam?

Jestem tu nowy, duchowo przemieniony i zdrowy, i w pełni fizycznie do polemiki we wzjamenym szacunku i zrozumieniu gotowy.    
Nie skory do kłótni i bratniej butni, merytoryczne argumenty w zgodzie z chrześcijańskim duchem wytłuszczam, ale manipulacjom nie popuszczam,
dlatego w rozmowie zdarza się, że jestem uparty, ale również na konstruktywną krytykę zawsze otwarty.

Pozdrawiam wszystkich z Oxfordskiej Wioski, gdzie wszystkie moje problemy i troski, zawsze staram się powierzyć Panu i Jego Słowu.

Z wyrazami uszanowania dla forumowiczów, łaska z nami wszystkimi i pokój wam od Boga Ojca naszego oraz Pana Jezusa Chrystusa, zawsze oddany i wierny Panu,
kłania się Przemo Smile.
#49
A witamy, Przeemek, nikt tu jeszcze nie pisał wierszemWink

Zdrowie u mnie w normie, dzięki Bogu
Fajnie, że wpadłeś, baw się dobrze i polemizuj, dyskutuj i manipulacje wyłapuj i weryfikujWink
#50
Wink 
(2019-08-12, 07:30 AM)Gerald napisał(a): A witamy, Przeemek, nikt tu jeszcze nie pisał wierszemWink

Zdrowie u mnie w normie, dzięki Bogu
Fajnie, że wpadłeś, baw się dobrze i polemizuj, dyskutuj i manipulacje wyłapuj i weryfikujWink
Jakoś tak nie czuje jak mi się rymuje, kiedy na forum dyskutuje Wink

Dzięki z ciepłe powitanie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości