Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.2.14 (Linux)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once




Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Się witamy?
#51
Witam wszystkich na odwykowym forum. Proszę o pomoc, chciałabym się ochrzcić, dlatego poszukuję chrześcijan w mojej okolicy tzn. województwo śląskie, niedaleko Wodzisławia Śląskiego, pozdrawiam (-:
#52
(2019-11-26, 04:51 PM)Basia napisał(a): Witam wszystkich na odwykowym forum. Proszę o pomoc, chciałabym się ochrzcić, dlatego poszukuję chrześcijan w mojej okolicy tzn. województwo śląskie, niedaleko Wodzisławia Śląskiego, pozdrawiam (-:

Cześć Basia!

No ja mam trochę daleko, na południu Hiszpanii aktualnie. Ale pamiętam, że Hubert bywa na Śląsku dużo na przykład. To ja mu powiem, żeby zagadał, bo zajęty i pewnie tu rzadko wpada.
#53
(2019-11-26, 06:56 PM)Martin napisał(a):
(2019-11-26, 04:51 PM)Basia napisał(a): Witam wszystkich na odwykowym forum. Proszę o pomoc, chciałabym się ochrzcić, dlatego poszukuję chrześcijan w mojej okolicy tzn. województwo śląskie, niedaleko Wodzisławia Śląskiego, pozdrawiam (-:

Cześć Basia!

No ja mam trochę daleko, na południu Hiszpanii aktualnie. Ale pamiętam, że Hubert bywa na Śląsku dużo na przykład. To ja mu powiem, żeby zagadał, bo zajęty i pewnie tu rzadko wpada.

Dzięki Martin, wiem że Hubert mieszka w Katowicach ale niestety nie mam kontaktu.
#54
Cześć.
Jestem Marcel. 33 lata, wątpiący ale szukający swojej drogi w życiu.
#55
(2020-08-29, 01:08 PM)Marcel napisał(a): Cześć.
Jestem Marcel. 33 lata, wątpiący ale szukający swojej drogi w życiu.

Cześć Marcel
Jak to powiedział mądry człowiek: szukajcie, a znajdziecie
#56
(2020-08-29, 04:44 PM)Gerald napisał(a): Cześć Marcel
Jak to powiedział mądry człowiek: szukajcie, a znajdziecie

Akceptacja tego co się znalazło to już zupełnie inna sprawa.
#57
Cytat:Cześć Marcel
Jak to powiedział mądry człowiek: szukajcie, a znajdziecie

Grunt żeby w dobrym kierunku.
#58
Witam wszystkich. Ja co prawda nie potrzebuję odwyku ale dobry Bóg sprawił, że mój ojciec już nie pije. A ja wiem, że jest to odpowiedź na moje modlitwy.
Moje Gry Planszowe dla dzieci. Czasopismo dla dzieci.
#59
(2020-08-30, 10:42 PM)MarDeb napisał(a): Witam wszystkich. Ja co prawda nie potrzebuję odwyku ale dobry Bóg sprawił, że mój ojciec już nie pije. A ja wiem, że jest to odpowiedź na moje modlitwy.

Cześć MarDeb
Dobrze jest mieć taką pewność Smile
#60
Cześć, nie wiedziałem gdzie zadać moje pytanie, więc zadam je tu i jednocześnie się przywitam Smile

Dawno temu, ktoś udostępnił gdzieś na odwyku link do dwóch anglojęzycznych filmików i bardzo bym chciał do nich wrócić. Niestety nie jestem w stanie ich znaleźć.
Postaram się opisać mniej więcej co pamięta, może ktoś skojarzy i będzie w stanie mi pomóc?

W pierwszym filmiku facet opowiadał o rodzajach miłości. Filmik skończył się podpaleniem ogromnego stosu gałęzi oblewając go benzyną z kanistra.
Z drugiego filmiku pamiętam tylko mniej więcej, że na podstawie instrumentów muzycznych, ten sam facet opowiadał o wewnętrznej melodii Boga w każdym człowieku.
A może to był jeden filmik?

Czy komuś to brzmi znajomo?

Ukłony,
Waldek Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości